Всесвітній день серця в Україні 26 вересня 2010 року о 12:00 на Майдані Незалежності


іwhd10-web-banner.jpg

Соціальна програма "Відкриті серця", Коаліція громадських організацій «За вільну від тютюнового диму Україну», ГО "Школа серця"проводять 26 вересня 2010 року національну акцію "Я працюю з серцем!" в рамках Всесвітнього дня серця. Всі охочі, команди, які представляють фірми, приватні особи, громадські організації запрошуються на Майдан 26 вересня о 12:00. Зона проведення акції є вільною від пропаганди у будь-якій формі тютюну та алкоголю Фотозвіт - http://hearts.in.ua/photo/184/.

Дата: 26 вересня 2010 року о 12:00

Місце проведення: Київ, Майдан Незалежності ( поруч з Монументом Незалежності)

Формат: Прес-брифінг та акція

Щоб проілюструвати актуальність проблеми серцево-судинних захворювань в Україні, на Майдані Незалежності 26 вересня, традиційно в останню неділю вересня відбудеться акція "Всесвітній день серця в Україні. Кожного року Всесвітній день серця відбувається в різних країнах під певним гаслом, у 2010 році під гаслом "Я працюю з серцем!".

Під час прес-брифінгу експерти розкажуть, як можна попередити серцево-судинні захворювання, критичні стани, зокрема інсульт та інфаркт, як звільнитися від паління, про світовий досвід профілактики серцево-судинних захворювань.

Опис акції:

Велике серце, яке складається із 300 повітряних кульок, прив'язано до 3 великих макетів, які символізують 3 основних фактори ризику виникнення серцево-судинних захворювань.

Серце прив'язано до макету пачки цигарок, пачки солі та дивану. Це, відповідно, символізує фактори ризику: паління, включаючи пасивне паління, вживання великої кількості солі та пасивний спосіб життя.

На Майдані Незалежності перед цим серцем буде організовано короткий прес-брифінг з представниками співорганізаторів: соціальної програми "Відкриті серця", громадської організації Коаліція громадських організацій "За вільну від тютюнового диму Україну", громадської організації "Школа серця", експертами.

Після прес-брифінгу його учасники перерізають мотузки, якими прив'язано серце до факторів ризику (макетів солі, пачки цигарок та дивану). Таким чином учасники символічно звільняють серце, даємо йому свободу та нове життя.

Для проведення акції об’єдналися такі організації:

  1. Соціальна програма „Відкриті серця”;
  2. Коаліція громадських організацій «За вільну від тютюнового диму Україну»;
  3. Громадська організація «Школа серця»;
  4. Комітет із захисту моралі

На що націлена акція, з чим звертаємося до влади?

В будь-якому віці 80% летальних випадків від серцево-судинних захворювань можна попередити. Тому важливо поліпшити обізнаність населення про фактори здоров'я серця та судин, профілактику, яка включає наступні кроки:

  1. звільнитися від куріння (паління), в тому числі пасивного,
  2. обрати для себе і своєї родини здорове харчування, контролювати вагу тіла, зменшити споживання солі і цукру, вживати більше круп, овочів, фруктів,
  3. щодня мінімум 30 хвилин займатися фізичними вправами або танцями, ходити пішки.

Високий рівень смертності, спричиненний серцево-судинними захворюваннями, потребує невідкладних активних дій на рівні держави, які включають наступне:

  1. Організувати та підтримати на державному рівні регулярну соціальну рекламу у національних та регіональних ЗМІ, яка спрямована на профілактику сердцево-судинних захворювань та пропаганду здорового способу життя:
    1. Відмова (звільнення) від куріння, включаючи пасивне куріння;
    2. Збалансоване харчування;
    3. Щоденні фізичні вправи (танці тощо) протягом 30 хв. (це та норма, яка вважається достатьою, не обов’язково кожного для проводити по дві години у тренажерному залі або один раз на тиждень шість годин).

Залучення лікарів у національну програму профілактики серцево-судинних захворювань, у просвітницьку роботу в ЗМІ.

2. Започаткувати та фінансувати Національну програму із забезпечення дефібриляторами (закупівля на державному рівні та відповідний інструктаж)  місць масового скопичення людей: залізничних та автобусних вокзалів, в аеропортах, на станціях метрополітену, в місцях проведеня культурно-спортивних заходів. За кордоном їснує практика, в місцях масового скопичення людей дефібрилятори дозволяють на місці врятувати життя людині у випадку зупинки сердця.

3. В рамках підготовки до Євро-2012 запровадити інструктаж щодо надання першої допомоги у випадку інсультів, інфарктів та зупинки серця для представників певних професій: співробітників органів внутрішніх справ, вчителів, робітників вокзалів, метрополітену, працівників патрульних служб, волонтерів. Під час інструктажу та тренінгів можна використовувати як наочні форми навачання, так і можливості сучасних комунікацій: спеціальний веб-портал, інструкції на CD, on-line відеоуроки щодо симптомів інсульту (інфаркту, інших критичних станів) та надання першої допомоги.

4. Посиити забеспечення медичними препаратами та обладнанням системи швидкої допомоги, спрямованної на критичні стани серцево-судинної системи.

Довідка:

Програма "Відкриті серця!", в рамках якої створено портал www.hearts.in.ua, проводять 26 вересня 2010 року національну акцію "Всесвітній день серця". Таким чином, ми підтримуємо ініціативу Всесвітньої федерації серця. 

Вперше програма "Відкриті серця" провела  акцію у Всесвітній день серця у 2009 році  (фоторепортаж). Програма "Відкриті серця" підтримала цю ініціативу у 2009 році, коли провела арт-моб на Майдані Незалежності в Києві та майстер-клас "Екоторба з серцем". Ця акція широко висвітлювалася ЗМІ (телеканал "Інтер", "СІТІ", "5 канал", радіо "Київ", інші). Спонсоров майстерні екотоб стада компанія "Арніка".
Bashkirtsev_Alexey.JPG
Експертом програми "Відкриті серця!" є авторитетний кардіолог Олексій Вадимович Башкірцев.

Щороку у світі серцево-судинні захворювання спричиняють смерть 17,1 млн. людей, зокрема в Україні - понад 160 тисяч! Спостерігається зростання смертності у країнах із низьким та середнім рівнем життя, в яких стається 82% смертей від серцево-судинних захворювань.

i-workk-with-heart.jpgВсесвітній день серця ініційовано Всесвітньою федерацією серця 10 років назад - у 2000 році.  2010 року Всесвітня федерація серця та її члени святкують прогрес, який досягнуто щодо здоров'я серця. За ці 10 років спостерігаються в різних країнах світу спостерігаються позитивні зміні в охороні громадського здоров'я та державній політиці, які впливають на життя мільйонів людей. 

В момент усвідомлення позитивних змін, Всесвітня федерація серця закликає уряди, медиків, роботодавців та звичайних людей об'єднати зусилля, щоб люди в усіх країнах жили довше та щасливіше завдяки профілактиці серцево-судинних захворювань, включаючи інсульт.

Для того, щоб зміни були послідовними та незворотніми, важливо сфокусуватися на конкретних цілях та простих діях, тому у 2010 році заходи Всесвітного дня серця спрямовано на робочі місця. Незалежно від того, де ми працюємо, ми маємо взяти відповідальнсть за своє здоров'я  та сказати: "Я працюю з серцем!".

За останні 10 років багато представників бізнесу визнали важливу роль здорового способу життя у  приорітетах корпорацій. Проте не лише роботодавці мають бути зацікавлені у зміні поведінки та політик, а кожна людина може суттєво вплинути на поліпшення  здоров'я на робочих місцях.

Контролювати стан здоров'я серця не складно. Ви особисто можете зміни власні звички, поширювати інформацію серед партнетрів, колег, друзів, професійних асоціацій, у власній родині!

Ми Вам допоможемо! Ми маємо для Вас:
- готові макети
для друку або поширення в електронній формі буклетів та плакатів українською та англійською мовами,
-
корисні контакти фахівців,
-
практичні поради про здоровий спосіб життя, який є дружнім для довкілля,
-
готові ідеї для проведення корпоративних заходів щодо здорового серця та довкілля.

Попередньо згоду про підтримку надало ТОВ "Арніка". Дякуємо!
 
Контакт: Директор програми "Відкриті серця!" Аліна Севастюк - alinasevastyuk{at}ukr.net, (067)4628282.


Запрошуєм до партнерства організації, компанії, держустанови, медіа, приватних осіб!

Дякуємо всім, хто вже підтримує cоціальну програму "Відкриті серця!".

Читайте:
Алексей Башкирцев: Как поддержать давление в норме и снизить риск возникновения гипертонии?
Алексей Башкирцев: Как не съесть пуд соли?

Алексей Башкирцев: Как снизить давление без лекарств?

Алексей Башкирцев: Если болит в груди, это не обязательно сердце

Hearts TV: Всесвітній день серця - Арт-моб на Майдані Незалежності ( 2009)

Скачать: Файл для скачивания

Комментарии (27)

  • <a href="http://www.learn-online-now.com/ [ http://www.learn-online-now.com/ ] ">learn-online-now</a>, <a href="http://www.syntheticgrasscleaners.com/ [ http://www.syntheticgrasscleaners.com/ ] ">syntheticgrasscleaners</a>, [url=http://www.relaisvillavalfiore.com/]relaisvillavalfiore[/url [ http://www.relaisvillavalfiore.com/]relaisvillavalfiore[/url ] ]

    relaisvillavalfiore | 26.04.2018 00:07:00
  • <a href="http://www.butiksokagi.com/nike-air-rejuven8-mule-shoesv [ http://www.butiksokagi.com/nike-air-rejuven8-mule-shoesv ] ">nike air rejuven8 mule</a> <a href="http://www.eponviagens.com/nike-free-flyknit-5.0-womens-grey-shoesv [ http://www.eponviagens.com/nike-free-flyknit-5.0-womens-grey-shoesv ] ">nike free flyknit 5.0 womens grey</a> <a href="http://www.cokcdogs.com/white-leather-nike-free-shoesv [ http://www.cokcdogs.com/white-leather-nike-free-shoesv ] ">white leather nike free</a> <a href="http://www.fxbases.com/nike-kyrie-2-red-white-and-blue-album-shoesv [ http://www.fxbases.com/nike-kyrie-2-red-white-and-blue-album-shoesv ] ">nike kyrie 2 red white and blue album</a> <a href="http://www.bigmuzik.com/nike-kyrie-2-inferno-shoesv [ http://www.bigmuzik.com/nike-kyrie-2-inferno-shoesv ] ">nike kyrie 2 inferno</a> <a href="http://www.domebag.com/adidasi-nike-air-max-dama-neon-shoesv [ http://www.domebag.com/adidasi-nike-air-max-dama-neon-shoesv ] ">adidasi nike air max dama neon</a> <a href="http://www.cuanticabs.com/nike-internationalist-green-shoesv [ http://www.cuanticabs.com/nike-internationalist-green-shoesv ] ">nike internationalist green</a> <a href="http://www.flixflight.com/nike-dunk-sky-hi-kopen-shoesv [ http://www.flixflight.com/nike-dunk-sky-hi-kopen-shoesv ] ">nike dunk sky hi kopen</a> gulsahiriadam http://www.gulsahiriadam.com/ [ http://www.gulsahiriadam.com/ ]

    gulsahiriadam | 25.04.2018 21:39:37
  • <a href="http://www.thelasernailcompany.com/merry_en/nike-shox-avenue-white-grey [ http://www.thelasernailcompany.com/merry_en/nike-shox-avenue-white-grey ] ">nike shox avenue white grey</a>,<a href="http://www.venturaareaoutdoorfitnesstrainer.com/merry_en/womens-air-max-90-em-white-yellow [ http://www.venturaareaoutdoorfitnesstrainer.com/merry_en/womens-air-max-90-em-white-yellow ] ">womens air max 90 em white yellow</a> [url=http://www.valley1051.com/merry_en/nike-air-max-2011-fluorescent-green]nike [ http://www.valley1051.com/merry_en/nike-air-max-2011-fluorescent-green]nike ] air max 2011 fluorescent green[/url]

    nike air max 2011 fluorescent green | 25.04.2018 07:31:26
  • <a href="http://www.pitchtopeer.com/purple-silver-mens-air-jordan-11-shoes-shoesv [ http://www.pitchtopeer.com/purple-silver-mens-air-jordan-11-shoes-shoesv ] ">purple silver mens air jordan 11 shoes</a>,<a href="http://www.snapshoppay.com/womens-nike-free-tr-6-mtlc-shoesv [ http://www.snapshoppay.com/womens-nike-free-tr-6-mtlc-shoesv ] ">womens nike free tr 6 mtlc</a>,<a href="http://www.totaleads.com/nike-cortez-10-shoesv [ http://www.totaleads.com/nike-cortez-10-shoesv ] ">nike cortez 10</a>,<a href="http://www.shinedivorce.com/womens-nike-air-max-tn-green-gold-shoesv [ http://www.shinedivorce.com/womens-nike-air-max-tn-green-gold-shoesv ] ">womens nike air max tn green gold</a>,<a href="http://www.thearttosex.com/nike-lunar-elite-tumblr-shoesv [ http://www.thearttosex.com/nike-lunar-elite-tumblr-shoesv ] ">nike lunar elite tumblr</a>,<a href="http://www.raghbirgill.com/nike-air-max-goadome-tt-2013-mens-boots-shoesv [ http://www.raghbirgill.com/nike-air-max-goadome-tt-2013-mens-boots-shoesv ] ">nike air max goadome tt 2013 mens boots</a> rotronicslnc http://www.rotronicslnc.com/ [ http://www.rotronicslnc.com/ ]

    rotronicslnc | 24.04.2018 17:27:27
  • <a href="http://www.tec-welt.com/ [ http://www.tec-welt.com/ ] ">tec-welt</a>, <a href="http://www.onarolluk.com/ [ http://www.onarolluk.com/ ] ">onarolluk</a>, [url=http://www.brianksims.com/]brianksims[/url [ http://www.brianksims.com/]brianksims[/url ] ]

    brianksims | 19.04.2018 02:42:30
  • <a href="http://www.binhduongteen.net/nike-shox-original-r4-merry_en [ http://www.binhduongteen.net/nike-shox-original-r4-merry_en ] ">nike shox original r4</a>,<a href="http://www.flowerose.net/nike-air-max-ltd-3-mens-sneakers-merry_en [ http://www.flowerose.net/nike-air-max-ltd-3-mens-sneakers-merry_en ] ">nike air max ltd 3 mens sneakers</a> [url=http://www.perspectivy.net/air-jordan-j23-merry_en]air [ http://www.perspectivy.net/air-jordan-j23-merry_en]air ] jordan j23[/url]

    air jordan j23 | 17.04.2018 06:06:44
  • <a href="http://www.directoriomexico.org/merry_en/mens-salomon-fell-raiser-yellow-green [ http://www.directoriomexico.org/merry_en/mens-salomon-fell-raiser-yellow-green ] ">mens salomon fell raiser yellow green</a>,<a href="http://www.grdistricts.org/merry_en/nike-roshe-run-iguana-on-feet [ http://www.grdistricts.org/merry_en/nike-roshe-run-iguana-on-feet ] ">nike roshe run iguana on feet</a> [url=http://www.oneparaisoresidences.org/merry_en/mens-nike-air-force-1-black-yellow]mens [ http://www.oneparaisoresidences.org/merry_en/mens-nike-air-force-1-black-yellow]mens ] nike air force 1 black yellow[/url]

    mens nike air force 1 black yellow | 13.04.2018 22:25:44
  • <a href="http://www.whiskeyfriedclassic.com/merry_en/nike-internationalist-pink-grey [ http://www.whiskeyfriedclassic.com/merry_en/nike-internationalist-pink-grey ] ">nike internationalist pink grey</a>,<a href="http://www.vacanzealmareadriatico.com/merry_en/nike-air-max-1-gs-suede-trainers-navy-blue [ http://www.vacanzealmareadriatico.com/merry_en/nike-air-max-1-gs-suede-trainers-navy-blue ] ">nike air max 1 gs suede trainers navy blue</a> [url=http://www.winknewsnow.com/merry_en/nike-air-max-atmos-duck-camo]nike [ http://www.winknewsnow.com/merry_en/nike-air-max-atmos-duck-camo]nike ] air max atmos duck camo[/url]

    nike air max atmos duck camo | 12.04.2018 16:34:45
  • <a href="http://www.thepeterlorimergroup.com/ [ http://www.thepeterlorimergroup.com/ ] ">thepeterlorimergroup</a>, <a href="http://www.thetruthabouttailors.com/ [ http://www.thetruthabouttailors.com/ ] ">thetruthabouttailors</a>, [url=http://www.relaissantequebec.com/]relaissantequebec[/url [ http://www.relaissantequebec.com/]relaissantequebec[/url ] ]

    relaissantequebec | 26.03.2018 23:30:23
  • <a href="http://www.pembrokeshirefoodzone.com/ [ http://www.pembrokeshirefoodzone.com/ ] ">pembrokeshirefoodzone</a>, <a href="http://www.studio-kosmetologii.com/ [ http://www.studio-kosmetologii.com/ ] ">studio-kosmetologii</a>, [url=http://www.opalmoments.com/]opalmoments[/url [ http://www.opalmoments.com/]opalmoments[/url ] ]

    opalmoments | 26.03.2018 17:20:50
  • <a href="http://www.bohemiabakery.biz/pandora-rings-knoxville-tn-events-pandorag [ http://www.bohemiabakery.biz/pandora-rings-knoxville-tn-events-pandorag ] ">pandora rings knoxville tn events</a><a href="http://www.bohemiabakery.biz/pandora-earrings-kids-journeys-children-pandorae [ http://www.bohemiabakery.biz/pandora-earrings-kids-journeys-children-pandorae ] ">pandora earrings kids journeys children</a><a href="http://www.bohemiabakery.biz/pandora-necklace-round-table-pandoraf [ http://www.bohemiabakery.biz/pandora-necklace-round-table-pandoraf ] ">pandora necklace round table</a><a href="http://www.bohemiabakery.biz/burberry-tie-tags-direct-tiea [ http://www.bohemiabakery.biz/burberry-tie-tags-direct-tiea ] ">burberry tie tags direct</a><a href="http://www.bohemiabakery.biz/louboutin-bridal-room-interior-louboutinc [ http://www.bohemiabakery.biz/louboutin-bridal-room-interior-louboutinc ] ">louboutin bridal room interior</a><a href="http://www.bohemiabakery.biz/louboutin-hippik-boots-you-tube-loubouting [ http://www.bohemiabakery.biz/louboutin-hippik-boots-you-tube-loubouting ] ">louboutin hippik boots you tube</a><a href="http://www.bohemiabakery.biz/louboutin-shoe-wardrobe-reviews-louboutinf [ http://www.bohemiabakery.biz/louboutin-shoe-wardrobe-reviews-louboutinf ] ">louboutin shoe wardrobe reviews</a><a href="http://www.bohemiabakery.biz/louboutin-boots-python-time-louboutine [ http://www.bohemiabakery.biz/louboutin-boots-python-time-louboutine ] ">louboutin boots python time</a> [url=http://www.arkansascanoe.biz/]arkansascanoe[/url [ http://www.arkansascanoe.biz/]arkansascanoe[/url ] ]

    arkansascanoe | 16.03.2018 05:17:33
  • <a href="http://www.vahomesforsalebyowner.com/merry_en/asics-mujeres-gel-noosa-tri-8-amarillo-rosado-multi [ http://www.vahomesforsalebyowner.com/merry_en/asics-mujeres-gel-noosa-tri-8-amarillo-rosado-multi ] ">asics mujeres gel noosa tri 8 amarillo rosado multi</a>,<a href="http://www.unityofannarbor.com/merry_en/air-max-95-phantom [ http://www.unityofannarbor.com/merry_en/air-max-95-phantom ] ">air max 95 phantom</a> [url=http://www.whiskeyfriedclassic.com/merry_en/air-max-95-ultra-jacquard-black]air [ http://www.whiskeyfriedclassic.com/merry_en/air-max-95-ultra-jacquard-black]air ] max 95 ultra jacquard black[/url]

    air max 95 ultra jacquard black | 18.01.2018 18:17:41
  • <a href="http://www.matchaffix.com/nike-air-max-2015-vietnam-merry_en [ http://www.matchaffix.com/nike-air-max-2015-vietnam-merry_en ] ">nike air max 2015 vietnam</a>,<a href="http://www.aviantimes.com/air-jordan-retro-13-womens-pink-black-merry_en [ http://www.aviantimes.com/air-jordan-retro-13-womens-pink-black-merry_en ] ">air jordan retro 13 womens pink black</a> [url=http://www.faeral.biz/nike-cortez-white-midnight-navy-merry_en]nike [ http://www.faeral.biz/nike-cortez-white-midnight-navy-merry_en]nike ] cortez white midnight navy[/url]

    nike cortez white midnight navy | 11.01.2018 06:29:08
  • <a href="http://www.autismneeds.org/ [ http://www.autismneeds.org/ ] ">autismneeds</a>, <a href="http://www.manuelperezcardenas.org/ [ http://www.manuelperezcardenas.org/ ] ">theprobatepi</a>, [url=http://www.never-goes-flat.com/]never-goes-flat[/url [ http://www.never-goes-flat.com/]never-goes-flat[/url ] ]

    never-goes-flat | 07.01.2018 16:23:35
  • <a href="http://www.codesector.net/nike-air-max-2017-mens-running-shoe-merry_en [ http://www.codesector.net/nike-air-max-2017-mens-running-shoe-merry_en ] ">nike air max 2017 mens running shoe</a>,<a href="http://www.besthomeware.net/nike-air-max-dynasty-2016-merry_en [ http://www.besthomeware.net/nike-air-max-dynasty-2016-merry_en ] ">nike air max dynasty 2016</a> adidas x 16.3 ic football black white red http://www.dessewffy.net/adidas-x-16.3-ic-football-black-white-red-merry_en [ http://www.dessewffy.net/adidas-x-16.3-ic-football-black-white-red-merry_en ]

    adidas x 16.3 ic football black white red | 03.01.2018 05:49:05
  • <a href="http://www.walkaroundbritain.com/merry_en/adidas-stan-smith-orange [ http://www.walkaroundbritain.com/merry_en/adidas-stan-smith-orange ] ">adidas stan smith orange</a>,<a href="http://www.websitefife.com/merry_en/nike-lunar-force-1-duckboot-junior [ http://www.websitefife.com/merry_en/nike-lunar-force-1-duckboot-junior ] ">nike lunar force 1 duckboot junior</a> [url=http://www.thmechanicaltx.com/merry_en/ua-curry-3-yellow-gold]ua [ http://www.thmechanicaltx.com/merry_en/ua-curry-3-yellow-gold]ua ] curry 3 yellow gold[/url]

    ua curry 3 yellow gold | 02.01.2018 12:13:22
  • <a href="http://www.pastorsfornc.org/merry_en/nike-wmns-air-force-1-07-premium-qs-iridescent-pearl [ http://www.pastorsfornc.org/merry_en/nike-wmns-air-force-1-07-premium-qs-iridescent-pearl ] ">nike wmns air force 1 07 premium qs iridescent pearl</a>,<a href="http://www.alaskaleadership.org/merry_en/nike-cortez-varsity-maize [ http://www.alaskaleadership.org/merry_en/nike-cortez-varsity-maize ] ">nike cortez varsity maize</a> [url=http://www.apscarpetcleaning.org/merry_en/nike-air-force-1-mid-sp-tisci]nike [ http://www.apscarpetcleaning.org/merry_en/nike-air-force-1-mid-sp-tisci]nike ] air force 1 mid sp tisci[/url]

    nike air force 1 mid sp tisci | 02.01.2018 10:52:22
  • <a href="http://www.tradecenter-europe.com/ [ http://www.tradecenter-europe.com/ ] ">tradecenter-europe</a>, <a href="http://www.zooscopes.com/ [ http://www.zooscopes.com/ ] ">zooscopes</a>, [url=http://www.tec-welt.com/]tec-welt[/url [ http://www.tec-welt.com/]tec-welt[/url ] ]

    tec-welt | 01.01.2018 01:09:05
  • <a href="http://www.wecanrepairanycar.com/merry_en/nike-lunarglide-5-hombres-naranja [ http://www.wecanrepairanycar.com/merry_en/nike-lunarglide-5-hombres-naranja ] ">nike lunarglide 5 hombres naranja</a>,<a href="http://www.uppertwo.com/merry_en/nike-air-max-invigor-womens-pink [ http://www.uppertwo.com/merry_en/nike-air-max-invigor-womens-pink ] ">nike air max invigor womens pink</a> [url=http://www.travelmayancaribean.com/merry_en/nike-air-max-95-invigor-print-red-black-mens]nike [ http://www.travelmayancaribean.com/merry_en/nike-air-max-95-invigor-print-red-black-mens]nike ] air max 95 invigor print red black mens[/url]

    nike air max 95 invigor print red black mens | 31.12.2017 16:21:04
  • <a href="http://www.holzplast.biz/nike-free-rn-motion-flyknit-2017-running-shoes-merry_en [ http://www.holzplast.biz/nike-free-rn-motion-flyknit-2017-running-shoes-merry_en ] ">nike free rn motion flyknit 2017 running shoes</a>,<a href="http://www.edurium.biz/air-max-90-vt-black-merry_en [ http://www.edurium.biz/air-max-90-vt-black-merry_en ] ">air max 90 vt black</a> [url=http://www.darwinlanguage.com/womens-nike-air-presto-gold-yellow-merry_en]womens [ http://www.darwinlanguage.com/womens-nike-air-presto-gold-yellow-merry_en]womens ] nike air presto gold yellow[/url]

    womens nike air presto gold yellow | 31.12.2017 14:36:24
  • <a href="http://www.kooanvee.net/salomon-speed-cross-3-green-merry_en [ http://www.kooanvee.net/salomon-speed-cross-3-green-merry_en ] ">salomon speed cross 3 green</a>,<a href="http://www.nicuwear.net/reebok-furylite-schwarz-blume-merry_en [ http://www.nicuwear.net/reebok-furylite-schwarz-blume-merry_en ] ">reebok furylite schwarz blume</a> adidas stan smith red http://www.heygarten.net/adidas-stan-smith-red-merry_en [ http://www.heygarten.net/adidas-stan-smith-red-merry_en ]

    adidas stan smith red | 29.12.2017 11:02:35
  • <a href="http://www.ecolightsolutions.org/merry_en/mens-air-yeezy-ii-2-sp-max-90-purple-red [ http://www.ecolightsolutions.org/merry_en/mens-air-yeezy-ii-2-sp-max-90-purple-red ] ">mens air yeezy ii 2 sp max 90 purple red</a>,<a href="http://www.cypresshillskids.org/merry_en/womens-nike-roshe-run-high-green-blue [ http://www.cypresshillskids.org/merry_en/womens-nike-roshe-run-high-green-blue ] ">womens nike roshe run high green blue</a> [url=http://www.readtheriver.org/merry_en/nike-free-5.0-tr-fit-3]nike [ http://www.readtheriver.org/merry_en/nike-free-5.0-tr-fit-3]nike ] free 5.0 tr fit 3[/url]

    nike free 5.0 tr fit 3 | 29.12.2017 09:01:29
  • <a href="http://www.jjkellycustomhomes.com/ [ http://www.jjkellycustomhomes.com/ ] ">jjkellycustomhomes</a>, <a href="http://www.limadiamante.com/ [ http://www.limadiamante.com/ ] ">limadiamante</a>, [url=http://www.mvwebmaster.com/]mvwebmaster[/url [ http://www.mvwebmaster.com/]mvwebmaster[/url ] ]

    mvwebmaster | 28.12.2017 20:07:10
  • <a href="http://www.sophycursonpa.com/mens-nike-air-force-1-high-blue-merry_en [ http://www.sophycursonpa.com/mens-nike-air-force-1-high-blue-merry_en ] ">mens nike air force 1 high blue</a>,<a href="http://www.taodesignsusa.com/camo-nike-shox-for-mens-merry_en [ http://www.taodesignsusa.com/camo-nike-shox-for-mens-merry_en ] ">camo nike shox for mens</a> [url=http://www.dageppetto.com/mens-nike-air-huarache-nm-red-black-merry_en]mens [ http://www.dageppetto.com/mens-nike-air-huarache-nm-red-black-merry_en]mens ] nike air huarache nm red black[/url]

    mens nike air huarache nm red black | 28.12.2017 04:40:57
  • <a href="http://www.semantixcorp.org/ [ http://www.semantixcorp.org/ ] ">semantixcorp</a>, <a href="http://www.palmtreesproperties.com/ [ http://www.palmtreesproperties.com/ ] ">catalystcreative</a>, [url=http://www.dikeytelekom.com/]dikeytelekom[/url [ http://www.dikeytelekom.com/]dikeytelekom[/url ] ]

    dikeytelekom | 28.12.2017 00:09:26
  • <a href="http://www.waleswins.com/merry_en/nike-air-force-1-mid-wheat-on-feet [ http://www.waleswins.com/merry_en/nike-air-force-1-mid-wheat-on-feet ] ">nike air force 1 mid wheat on feet</a>,<a href="http://www.worldadc-training.com/merry_en/nike-air-max-wheat [ http://www.worldadc-training.com/merry_en/nike-air-max-wheat ] ">nike air max wheat</a> [url=http://www.tuanengineering.com/merry_en/jordan-17-red]jordan [ http://www.tuanengineering.com/merry_en/jordan-17-red]jordan ] 17 red[/url]

    jordan 17 red | 23.12.2017 10:07:10
  • <a href="http://www.salonmichelska.com/nike-zoom-pegasus-34-womens-orange-yellow-merry_en [ http://www.salonmichelska.com/nike-zoom-pegasus-34-womens-orange-yellow-merry_en ] ">nike zoom pegasus 34 womens orange yellow</a>,<a href="http://www.elmaligno.biz/nike-foamposite-acg-boots-merry_en [ http://www.elmaligno.biz/nike-foamposite-acg-boots-merry_en ] ">nike foamposite acg boots</a> [url=http://www.lvicek.com/air-jordan-retro-4-hang-tag-merry_en]air [ http://www.lvicek.com/air-jordan-retro-4-hang-tag-merry_en]air ] jordan retro 4 hang tag[/url]

    air jordan retro 4 hang tag | 23.12.2017 01:51:08
оставить комментарий

CAPTCHA