Статті

День серця 2012 (1)

День серця 2011 (2)

День серця 2010 (1)

День серця 2009 (9)

День серця 2016 (2)

Партнерам Дня серця (1)

Екоторбинки (3)


Прес-конференція МОЗ України до Всесвітнього дня серця

24 вересня о 13.00 у Міністерстві охорони здоров'я України (вул. Грушевського, 7, ІІІ поверх, Зал Міжнародних делегацій) відбудеться прес-конференція з нагоди відкриття Всеукраїнського тижня серця, під час якої буде оголошено старт акції-естафеті "Кошик здорового серця".

З нагоди Всесвітнього дня серця (29 вересня) за ініціативи МОЗ України та громадських організацій з 24 вересня 2012 року розпочинається Всеукраїнський тиждень серця. Заходи, що відбудуться під час цього тижня, покликані привернути увагу до профілактики серцево-судинних захворювань, збереження здоров'я за допомогою правильного харчування, достатньої фізичної активності та свідомого ставлення до власного самопочуття.


Всесвітній день серця в Україні 29 вересня 2011 року
Всесвітній день серця в Україні 26 вересня 2010 року о 12:00 на Майдані Незалежності Програма "Відкриті серця!" та портал www.hearts.in.ua проводять 26 вересня 2010 року проводять національну акцію Всесвітній день серця", підтримуючи ініціативу Всесвітньої федерації серця.
Журнал "Единственная": спецпроект "Здоровое сердце - доброе сердце" Ко Всемирному дню сердца журнал "Единственная"  второй год подряд публикует уникальные истории из жизни о людях, которые преодолев многое, знают, что сердце - это жизнь. Портал Hearts.in.ua благодарит команду журнала "Единственная" и лично Елену Скачко за материалы на такую важную тему.
Флешмоб „Працюй із серцем!” і майстерня "Екоторба з серцем"

У Всесвітній день серця 27 вересня 2009 року о 15:00 протягом 15 хвилин в центрі Києва відбувся танцювальний флешмоб, на проведення якого надихнув спеціальний відеоролик „Працюй із серцем!”, створений Всесвітньою федерацією серця. Танець - це прояв любові, яка живе у серці. Учасники флешмобу і глядачі (орієнтовно 300 осіб) танцювали в колі і, як кульмінація, створили інсталяцію - символічне серце. Дякуємо за підтримку і репортажі про подію телеканалам "СІТІ", "5", "Інтер", радіокомпанії "Київ" та іншім ЗМІ.


Всесвітній день серця на робочих місцях Кожна організація може адаптувати ці ідеї та провести заходи, починаючи з 29 вересня.
Шукаємо партнерів Дня серця
Всемирный день сердца 29 сентября
Екосумки з серцем

Флешмоб „Працюй із сердцем!” і майстерня "Екоторба з сердцем": думка Наталі Цюкевич Флешмоб вразив не лише своїм задумом, концепцією, але і віддачею учасників. Вважаю дуже важливим участь людей з усвідомленням саме того, для чого вони це роблять. Важливим є те, що до таких ініціатив можуть приєднатися всі бажаючі без обмежень вікових, національних та територіальних. Можливість усвідомити шляхи попередження захворювання серцево-судинних захворювань - це саме те, чого не вистачає нашому суспільству. Я сподіваюся, що в подальшому цей проект підтримає кожний житель нашої країни!
Флешмоб „Працюй із серцем!” і майстерня "Екоторба з серцем": Владимир Кравец Сердце - это не просто один из органов человека - это сама наша жизнь! Благодаря сердцу мы способны дружить, любить и переживать различные эмоции.
Мне бы очень хотелось, чтобы каждый из нас более бережно относился не только к сердцам своих близких, знакомых, любимых, но и прежде всего к своему сердцу. Ведь если оно остановится,
что тогда сможет рассказать каждому из нас о чувствах и эмоциях, любви?
Задумайте над этим!
Арт-моб та "Екоторби з серцем" у Всесвітній день серця У Всесвітній день серця 27 вересня 2008 року на Майдані Незалежності поряд з монументом Незалежності України, за ініціативою нового порталу Hearts.in.ua,  відбувся танцювальний флешмобі майстерня "Екоторба з серцем".
Всесвітній день серця в Україні 29 вересня 2016 року
Шукаємо партнерів для національного флешмобу "Працюй з серцем!" В 2009 году в сентябре прокатилась целая волна флешмобов на социальные темы. В информационном океане они, как вспышка молнии, появляются и, как капля в море, растворяются. В них, как в капле воды, проявляются все признаки времени: „малые формы” (скорость и краткость), анонсы через социальные сети, публичное нестандартное появление. Ведь то, что мы сделали, можно показать миру, всей планете немедленно после события, например, на YouTube или даже в прямой трансляции. Рождаясь часто в Интернет, флешмобы там живут и растут, как кольца на вековом дереве.
Владимир Кравец. Участник флешмоба "Работай с сердцем!" (Work with heart!) 27 сентября 2009 года в Киеве Сердце - это не просто один из органов человека, это сама наша жизнь! Благодаря сердцу мы способны дружить, любить и переживать различные эмоции. Мне бы очень хотелось, чтобы каждый из нас бережнее относился не только к сердцам своих близких, знакомых, любимых, но и, прежде всего, к своему сердцу. Ведь если оно остановится, что тогда сможет рассказать каждому из нас о чувствах и эмоциях, любви? Задумайте над этим!
Всесвітній день серця в Києві
1 - 16 з 16
Початок | Пред. | 1 | Наст. | Кінец По стр.