Всесвітній день серця в Україні 29 вересня 2016 року

Щороку 29 вересня World Heart Federation закликає країни світу долучитися до відзначення Всесвітнього дня серця. Платформа соціального партнерства HeartsInUa не перший рік є ініціатором відзначення Всесвітнього дня серця в Україні та має позитивні приклади співпраці із Міністерством охорони здоров’я.

2016 року виникла ідея не обмежуватися одним днем та провести Всеукраїнську кампанію щодо боротьби із серцево-судинними захворюваннями.

Старт кампанії – 29 вересня – у Всесвітній день серця, тривалість 100 днів. Кампанія охоплює такі напрямки:

  • Профілактика серцево-судинних захворювань через зміни у способі життя: правильне харчування, відмова від куріння, достатня фізична активність, знання своєї норми (вага, рівень цукру в крові, артеріальний тиск).
  • Дія у критичних станах: ознаки інсульту та інфаркту, способи самодопомоги та допомоги постраждалому до прибуття швидкої.
  • Свідома поведінка водія на дорозі – «Дай дорогу швидкій!».
  • Збереження здоров’я серця та судин на робочому місці.
  • Розвиток інновацій та підприємництва у сфері технологій для збереження здоров’я серця та судин.

Можливі форми реалізації напрямків: поширення друкованих інформаційних матеріалів, POS-матеріалів, лекції, скринінги, майстер-класи, співпраця зі ЗМІ, використання соціальних мереж, тренінги на підприємствах, мистецькі заходи, експертні зустрічі тощо.

Комментарии (0)

Ваш комментарий может быть первым.

оставить комментарий

CAPTCHA