Всесвітній день серця в Україні 29 вересня 2011 року


29 вересня 2011 року у Всесвітній день серця заплновано проведення заходів під девізом
„Один світ, один дім, одне серце”.  Соціальна програма "Серця "(www.hearts.in.ua) активно закликає до співпраці!
.
WHD-banner-2011-ua.jpg
Ця акція в Україні проходить як частина всесвітньої низки заходів, що відбуваються вдесяте одночасно у 100 країнах світу. Всесвітній день серця проходить за ініціативою Всесвітньої федерації серця з 1999 року, останньої неділі вересня. Наприклад, у 2009 році було створено відеоролик  „Працюй із серцем!”(Work with heart) . Цей відеоролик „Працюй із серцем!” створили за участю чемпіонів світу з танців Фабриса Мартена (Fabrice Martin), Дорел Сюрбек (Dorel Surbeck) із Швейцарії. Рух в нашому танці - це прояв життя і любові. 

Контакт для волонтерів для партнерів: соціальний проект "Серця" (www.hearts.in.ua , Аліна Севастюк, тел.:+380 67 462 82 82).

Ми шукаємо партнерів, щод зробити щось особливе і цього року 29 вересня:

Цілі - пропагувати серед населення України прості кроки:

1) відмовитися від куріння (паління), в тому числі пасивного,

2) обрати для себе і своєї родини раціональне харчування, контролювати вагу тіла, зменшити споживання солі і цукру, вживати більше круп, овочів, фруктів,

3) щодня мінімум 30 хвилин займатися фізичними вправами (зокрема, танцями, ходити пішки).

АКТУАЛЬНІСТЬ ПРОБЛЕМИ

Саме серцево-судинні захворювання – найпоширеніша причина смертності. Щороку в Україні помирає 160 тисяч людей, в середньому – кожні 3 хвилини. Це більше, ніж разом від всіх видів раку, туберкульозу, СНІДу. Важливу роль в поліпшення ситуації відіграє профілактика.

В Україні у 2008 році кількість дорослих (>18 років), які мають хвороби системи кровообігу, склали приблизно 24,3 млн. осіб, тобто 53% населення, із них працездатного – 9,3 млн. осіб. Найбільш поширена артеріальна гіпертензія (11,7 млн., працездатного віку – 5 млн. осіб). Зареєстровано 8 544 983 випадків ішемічної хвороби серця (серед працездатних – 2,5 млн.); 50 368 інфарктів міокарда, 107 124 інсультів.

В Україні спостерігається низький рівень обізнаності про фактори ризику і практичних знань про те, що робити у випадку серцевих нападів, тому так важливо привернути увагу населення України до актуальності проблеми та висвітлювати цю тему у ЗМІ (див. ”Цифри і факти” в додатку). Здорове серце – це, в першу чергу, свідомий вибір способу життя. Дякуємо за розуміння, висвітлення в ЗМІ, соціальних мережах цієї актуальної теми і участь у флешмобі, це важливо і просто.


Ця акція в Україні проходить як частина всесвітньої низки заходів, що відбуваються вдесяте одночасно у 100 країнах світу. Всесвітній день серця проходить за ініціативою Всесвітньої федерації серця з 1999 року, останньої неділі вересня. Наприклад, у 2009 році було створено відеоролик  „Працюй із серцем!”(Work with heart) . Цей відеоролик „Працюй із серцем!” створили за участю чемпіонів світу з танців Фабриса Мартена (Fabrice Martin), Дорел Сюрбек (Dorel Surbeck) із Швейцарії. Рух в нашому танці - це прояв життя і любові. 

Контакт для волонтерів для партнерів: соціальний проект "Серця" (www.hearts.in.ua , Аліна Севастюк, тел.:+380 67 462 82 82).

ЦИФРИ І ФАКТИ ПРО СЕРЦЕВО-СУДИННІ ЗАХВОРЮВАННЯ

За оцінками Всесвітньої Організації Охорони Здоров’я, щороку у світі більше, ніж 17,2 мільйонів людей померло від інфаркту чи інсульту. Серцево-судинні захворювання – найпоширеніша причина смертності і в Україні, і в світі, проте в українському суспільстві обізнаність щодо факторів ризику низька, а смертність від них дуже висока. За останні 20 років у США смертність від серцево-судинних захворювань знизилася на 40% завдяки не лише новітнім технологіям в галузі діагностики і лікування, в, в першу чергу, завдяки популяризації серед населення і медпрацівників загальних знань профілактики, ефективній боротьбі у суспільстві із факторами ризику. За останні 5-10 років у країнах Європи спостерігається тенденція до зниження рівня смертності від серцево-судинних хвороб, а в Україні – зростання.

· Щороку реєструється приблизно 50 тис. випадків інфаркту міокарда, 100-120 тис.інсультів, 20 тис. миготливих аритмій, 4 тис. набутих вад серця.

· Щороку народжується понад 4 тис. дітей із вродженими вадами серця, з який у 30% - критичні вади серця. Половині з 4000 тисяч потрібна допомога в перші місяці, а то і перші дні життя.

· На обліку знаходиться приблизно 40 тис. дітей із вродженою серцево-судинною патологією у віці до 14 років, і цей показник щороку збільшується..

· Основними медико-соціальними проблемами кардіології в Україні є зростання захворюваності та збільшення найбільш соціально значущих хвороб системи кровообігу: атеросклерозу, артеріальної гіпертензії, ішемічної хвороби серця; висока первинна інвалідізація, спричинена цими хворобами; висока смертність хворих працездатного віку; зменшення тривалості життя.

· За оцінками фахівців, здоров’я на 50% залежить від власного вибору людини - способу життя, на 20% - від стану зовнішнього середовища, на 20% - від соціально-економічних факторів, на 10% - від організації медичної допомоги.

· Щороку в Україні 6 з 10 смертей спричинені саме серцево-судинними захворюваннями.

· Щороку в Україні від серцево-судинних захворювань помирає 160 тисяч осіб.

· Приблизно 11,7 мільйонів осіб в Україні страждають на гіпертензію (підвищенний артеріальний тиск).

· Смертність через серцево-судинні захворювання у віці 35-55 років у чоловіків в 3,6 разів вища, ніж у жінок цього віку, що пов’язано з такими поширеними факторами ризику, як нездорове харчування, куріння, малорухомий спосіб життя.

· Населення України не перевіряє, не контролює артеріальний тиск та навіть не знає показники свого артеріального тиску, не вживає вчасних заходів для нормалізації артеріального тиску і профілактики серцево-судинних захворювань в себе та членів родини, на робочих місцях, в трудових колективах.

Профілактика та лікування хвороб системи кровообігу мають бути комплексними.

Нераціональне харчування з великою кількістю атерогенних ліпідів та надмірною калорійністю є визначальним у виникненні надмірної ваги тіла, порушень ліпідного обміну, сприяє прогресуванню діабету ІІ типу. Надлишкова вага та ожиріння (особливо абдомінальне, коли жир відкладається в ділянці живота) призводить до того, що середній вік виникнення інфаркту міокарда знижується на 4–8 років. Раціони харчування мають складатися із різноманітних продуктів переважно рослинного походження, щоденна норма овочів та фруктів, бажано свіжих – не менше 400 г, питома вага жирів не повинна перевищувати 30% добової калорійності. Більшість жирів має бути представлена рослинними оліями. Жирне м’ясо та м’ясопродукти бажано замінити квасолею, рибою, птицею. Потрібно вживати молоко та молочні продукти з низьким вмістом жиру та солі. Взагалі, вживання солі на добу має бути скорочене до 4,5 г, включаючи сіль, яка міститься в готових продуктах. Доза алкоголю в перерахунку на чистий етанол не повинна перевищувати 20-30 г для чоловіків (відповідає 50-60 мл горілки, 200-250мл сухого вина або 500-600 мл пива) та 10-20 г – для жінок. Готувати їжу бажано на пару, її варка, тушкування, випікання допомагає зменшити кількість доданого жиру.

Тютюнопаління (куріння) – ще один фактор виникнення гіпертензії та її ускладнень, який можна змінити. Речовини, що входять до складу цигарок, в тому числі і нікотин, викликають постійний спазм артерій. Це викликає підвищення тиску в них, від гіпоксії страждають різні тканини і органи. Якщо ж в організмі має місце виражений атеросклероз, навіть незначне звуження артерій може призвести до судинної катастрофи. Пасивне паління несе таку ж загрозу здоров’ю, як і активне. Ризик розвитку інфаркту чи інсульту починає знижуватись одразу ж після припинення вживання тютюнових виробів, а через рік може становити 50%.

Регулярна фізична активність (мінімум протягом 30 хвилин щоденно) є необхідною для підтримання здорового стану серцево-судинної системи. Окрім того, фізична активність протягом 1 години кілька разів на тиждень сприяє підтримці нормальної ваги.

Здоровий спосіб життя, а також знання та контроль 3 основних показників дозволить попередити виникнення та контролювати перебіг серцево-судинних захворювань:

ЗНАЙТЕ свій кров’яний тиск та систематично його перевіряйте, в тому числі протягом робочого дня на робочому місті.

ЗНАЙТЕ свій рівень цукру в крові та при наявності цукрового діабету постійно його контролюйте

ЗНАЙТЕ свій рівень ліпідів в крові, контролюйте рівень холестерину за допомогою дієти або необхідних препаратів.

Докладніше: www.hearts.in.ua, www.worldheart.org

Комментарии (7)

 • <a href="http://www.digitznorth.com/nike-air-max-95-volt-shoesv [ http://www.digitznorth.com/nike-air-max-95-volt-shoesv ] ">nike air max 95 volt</a>,<a href="http://www.mykidtoday.com/nike-hypershift-black-red-shoesv [ http://www.mykidtoday.com/nike-hypershift-black-red-shoesv ] ">nike hypershift black red</a>,<a href="http://www.mathnathion.com/adidas-nmd-runner-mens-black-diamond-shoesv [ http://www.mathnathion.com/adidas-nmd-runner-mens-black-diamond-shoesv ] ">adidas nmd runner mens black diamond</a>,<a href="http://www.dealorshill.com/nike-lunar-fly-306-just-do-it-shoesv [ http://www.dealorshill.com/nike-lunar-fly-306-just-do-it-shoesv ] ">nike lunar fly 306 just do it</a>,<a href="http://www.danibrun.com/nike-free-trainer-5.0-hyper-blue-shoesv [ http://www.danibrun.com/nike-free-trainer-5.0-hyper-blue-shoesv ] ">nike free trainer 5.0 hyper blue</a>,<a href="http://www.plesirandong.com/purple-pink-womens-asics-gel-kinsei-2-shoes-shoesv [ http://www.plesirandong.com/purple-pink-womens-asics-gel-kinsei-2-shoes-shoesv ] ">purple pink womens asics gel kinsei 2 shoes</a> pctestx http://www.pctestx.com/ [ http://www.pctestx.com/ ]

  pctestx | 25.04.2018 00:57:52
 • <a href="http://www.ecissd.net/ [ http://www.ecissd.net/ ] ">ecissd</a>, <a href="http://www.floydaboydco.net/ [ http://www.floydaboydco.net/ ] ">floydaboydco</a>, [url=http://www.mutelgermany.com/]mutelgermany[/url [ http://www.mutelgermany.com/]mutelgermany[/url ] ]

  mutelgermany | 10.04.2018 18:54:42
 • <a href="http://www.otsmag.com/ [ http://www.otsmag.com/ ] ">otsmag</a>, <a href="http://www.planroche.com/ [ http://www.planroche.com/ ] ">planroche</a>, [url=http://www.leftonredatanycorner.com/]leftonredatanycorner[/url [ http://www.leftonredatanycorner.com/]leftonredatanycorner[/url ] ]

  leftonredatanycorner | 27.03.2018 17:50:08
 • <a href="http://www.venushostels.com/ [ http://www.venushostels.com/ ] ">venushostels</a>, <a href="http://www.uss-hornet.com/ [ http://www.uss-hornet.com/ ] ">uss-hornet</a>, [url=http://www.thegayle.com/]thegayle[/url [ http://www.thegayle.com/]thegayle[/url ] ]

  thegayle | 18.01.2018 08:16:04
 • <a href="http://www.rickfornerhomes.com/ [ http://www.rickfornerhomes.com/ ] ">rickfornerhomes</a>, <a href="http://www.pcattendancesystem.com/ [ http://www.pcattendancesystem.com/ ] ">pcattendancesystem</a>, [url=http://www.powersimsoftware.com/]powersimsoftware[/url [ http://www.powersimsoftware.com/]powersimsoftware[/url ] ]

  powersimsoftware | 08.01.2018 21:59:50
 • If you have a desire to learn how to earn from $ 500 per day and work only for yourself, then write to us at email: admin@makemoneyonline.universalxyzdom.xyz [ mailto:admin@makemoneyonline.universalxyzdom.xyz ]

  Deweywhots | 26.06.2017 01:50:51
 • Just a quick note to let you know that I appreciated your insights about the topic. Quite helpful for what I am interested in these days.[url=http://www.therrci.org]Birkin [ http://www.therrci.org]Birkin ] Bag Hermes[/url][url=http://www.therrci.org]Hermes [ http://www.therrci.org]Hermes ] Bags Outlet[/url][url=http://www.therrci.org]Hermes [ http://www.therrci.org]Hermes ] Birkin Replica[/url][url=http://www.therrci.org]Hermes [ http://www.therrci.org]Hermes ] So Kelly Bag[/url]<a href="http://www.therrci.org [ http://www.therrci.org ] ">Birkin Bag Hermes</a><a href="http://www.therrci.org [ http://www.therrci.org ] ">Hermes Bags Outlet</a><a href="http://www.therrci.org [ http://www.therrci.org ] ">Hermes Birkin Replica</a><a href="http://www.therrci.org [ http://www.therrci.org ] ">Hermes So Kelly Bag</a>[url=http://www.63com.com/]Hermes [ http://www.63com.com/]Hermes ] Outlet[/url][url=http://www.63com.com/]Hermes [ http://www.63com.com/]Hermes ] Outlet Store[/url][url=http://www.63com.com/]Hermes [ http://www.63com.com/]Hermes ] Birkin Replica[/url][url=http://www.63com.com/]Hermes [ http://www.63com.com/]Hermes ] Bags Replica[/url][url=http://www.63com.com/]Hermes [ http://www.63com.com/]Hermes ] Purse Replica[/url][url=http://www.63com.com/]Best [ http://www.63com.com/]Best ] Hermes Replica[/url][url=http://www.63com.com/]Hermes [ http://www.63com.com/]Hermes ] Bag Outlet[/url][url=http://www.63com.com/]Fake [ http://www.63com.com/]Fake ] Hermes Bags For Sale[/url][url=http://www.63com.com/]Knock [ http://www.63com.com/]Knock ] Off Hermes Belt Outlet[/url][url=http://www.63com.com/]Hermes [ http://www.63com.com/]Hermes ] Birkin Reviews[/url]<a href="http://www.63com.com/ [ http://www.63com.com/ ] ">Hermes Outlet</a><a href="http://www.63com.com/ [ http://www.63com.com/ ] ">Hermes Outlet Store</a><a href="http://www.63com.com/ [ http://www.63com.com/ ] ">Hermes Birkin Replica</a><a href="http://www.63com.com/ [ http://www.63com.com/ ] ">Hermes Bags Replica</a><a href="http://www.63com.com/ [ http://www.63com.com/ ] ">Hermes Purse Replica</a><a href="http://www.63com.com/ [ http://www.63com.com/ ] ">Best Hermes Replica</a><a href="http://www.63com.com/ [ http://www.63com.com/ ] ">Hermes Bag Outlet</a><a href="http://www.63com.com/ [ http://www.63com.com/ ] ">Fake Hermes Bags For Sale</a><a href="http://www.63com.com/ [ http://www.63com.com/ ] ">Knock Off Hermes Belt Outlet</a><a href="http://www.63com.com/ [ http://www.63com.com/ ] ">Hermes Birkin Reviews</a>[url=http://www.eurama.it/hermes.php]Hermes [ http://www.eurama.it/hermes.php]Hermes ] Outlet[/url][url=http://www.eurama.it/hermes.php]Hermes [ http://www.eurama.it/hermes.php]Hermes ] Outlet Online[/url][url=http://www.eurama.it/hermes.php]Birkin [ http://www.eurama.it/hermes.php]Birkin ] Bag Outlet[/url][url=http://www.eurama.it/hermes.php]Hermes [ http://www.eurama.it/hermes.php]Hermes ] Birkin Fake[/url][url=http://www.eurama.it/hermes.php]Cheap [ http://www.eurama.it/hermes.php]Cheap ] Hermes For Sale[/url][url=http://www.eurama.it/hermes.php]Hermes [ http://www.eurama.it/hermes.php]Hermes ] Purse Outlet[/url][url=http://www.eurama.it/hermes.php]Best [ http://www.eurama.it/hermes.php]Best ] Birkin Replica[/url][url=http://www.eurama.it/hermes.php]Birkin [ http://www.eurama.it/hermes.php]Birkin ] Bag Replica[/url][url=http://www.eurama.it/hermes.php]Cheap [ http://www.eurama.it/hermes.php]Cheap ] Authentic Hermes Belt[/url][url=http://www.eurama.it/hermes.php]Hermes [ http://www.eurama.it/hermes.php]Hermes ] Birkin Bags For Sale[/url]<a href="http://www.eurama.it/hermes.php [ http://www.eurama.it/hermes.php ] ">Hermes Outlet</a><a href="http://www.eurama.it/hermes.php [ http://www.eurama.it/hermes.php ] ">Hermes Outlet Online</a><a href="http://www.eurama.it/hermes.php [ http://www.eurama.it/hermes.php ] ">Birkin Bag Outlet</a><a href="http://www.eurama.it/hermes.php [ http://www.eurama.it/hermes.php ] ">Hermes Birkin Fake</a><a href="http://www.eurama.it/hermes.php [ http://www.eurama.it/hermes.php ] ">Cheap Hermes For Sale</a><a href="http://www.eurama.it/hermes.php [ http://www.eurama.it/hermes.php ] ">Hermes Purse Outlet</a><a href="http://www.eurama.it/hermes.php [ http://www.eurama.it/hermes.php ] ">Best Birkin Replica</a><a href="http://www.eurama.it/hermes.php [ http://www.eurama.it/hermes.php ] ">Birkin Bag Replica</a><a href="http://www.eurama.it/hermes.php [ http://www.eurama.it/hermes.php ] ">Cheap Authentic Hermes Belt</a><a href="http://www.eurama.it/hermes.php [ http://www.eurama.it/hermes.php ] ">Hermes Birkin Bags For Sale</a>[url=http://eurama.it/hermesoutlet.php]Hermes [ http://eurama.it/hermesoutlet.php]Hermes ] Birkin Prezzo[/url][url=http://eurama.it/hermesoutlet.php]Hermes [ http://eurama.it/hermesoutlet.php]Hermes ] Outlet[/url][url=http://eurama.it/hermesoutlet.php]Borse [ http://eurama.it/hermesoutlet.php]Borse ] Hermes Outlet[/url][url=http://eurama.it/hermesoutlet.php]Hermes [ http://eurama.it/hermesoutlet.php]Hermes ] Outlet Italia[/url][url=http://eurama.it/hermesoutlet.php]Hermes [ http://eurama.it/hermesoutlet.php]Hermes ] Handbags Outlet[/url][url=http://eurama.it/hermesoutlet.php]Hermes [ http://eurama.it/hermesoutlet.php]Hermes ] Outlet Store[/url][url=http://eurama.it/hermesoutlet.php]Hermes [ http://eurama.it/hermesoutlet.php]Hermes ] Birkin Outlet[/url][url=http://eurama.it/hermesoutlet.php]Hermes [ http://eurama.it/hermesoutlet.php]Hermes ] Kelly Outlet[/url][url=http://eurama.it/hermesoutlet.php]Hermes [ http://eurama.it/hermesoutlet.php]Hermes ] Outlet Online[/url][url=http://eurama.it/hermesoutlet.php]Cheap [ http://eurama.it/hermesoutlet.php]Cheap ] Hermes Bags[/url][url=http://eurama.it/hermesoutlet.php]Replica [ http://eurama.it/hermesoutlet.php]Replica ] Hermes Bags[/url][url=http://eurama.it/hermesoutlet.php]Hermes [ http://eurama.it/hermesoutlet.php]Hermes ] Birkin Replica[/url]<a href="http://eurama.it/hermesoutlet.php [ http://eurama.it/hermesoutlet.php ] ">Hermes Birkin Prezzo</a><a href="http://eurama.it/hermesoutlet.php [ http://eurama.it/hermesoutlet.php ] ">Hermes Outlet</a><a href="http://eurama.it/hermesoutlet.php [ http://eurama.it/hermesoutlet.php ] ">Borse Hermes Outlet</a><a href="http://eurama.it/hermesoutlet.php [ http://eurama.it/hermesoutlet.php ] ">Hermes Outlet Italia</a><a href="http://eurama.it/hermesoutlet.php [ http://eurama.it/hermesoutlet.php ] ">Hermes Handbags Outlet</a><a href="http://eurama.it/hermesoutlet.php [ http://eurama.it/hermesoutlet.php ] ">Hermes Outlet Store</a><a href="http://eurama.it/hermesoutlet.php [ http://eurama.it/hermesoutlet.php ] ">Hermes Birkin Outlet</a><a href="http://eurama.it/hermesoutlet.php [ http://eurama.it/hermesoutlet.php ] ">Hermes Kelly Outlet</a><a href="http://eurama.it/hermesoutlet.php [ http://eurama.it/hermesoutlet.php ] ">Hermes Outlet Online</a><a href="http://eurama.it/hermesoutlet.php [ http://eurama.it/hermesoutlet.php ] ">Cheap Hermes Bags</a><a href="http://eurama.it/hermesoutlet.php [ http://eurama.it/hermesoutlet.php ] ">Replica Hermes Bags</a><a href="http://eurama.it/hermesoutlet.php [ http://eurama.it/hermesoutlet.php ] ">Hermes Birkin Replica</a>[url=http://www.eurama.it/ReplicaHemresItalia/]Replica [ http://www.eurama.it/ReplicaHemresItalia/]Replica ] Hemres Italia Borse Sito Ufficiale[/url][url=http://www.eurama.it/ReplicaHemresItalia/]Hermes [ http://www.eurama.it/ReplicaHemresItalia/]Hermes ] Birkin Kelly Bags Outlet[/url][url=http://www.eurama.it/ReplicaHemresItalia/]ortafoglio [ http://www.eurama.it/ReplicaHemresItalia/]ortafoglio ] Hermes Prezzo[/url][url=http://www.eurama.it/ReplicaHemresItalia/]Migliore [ http://www.eurama.it/ReplicaHemresItalia/]Migliore ] Hermes Cinture Online Sale[/url]<a href="http://www.eurama.it/ReplicaHemresItalia/ [ http://www.eurama.it/ReplicaHemresItalia/ ] ">Replica Hemres Italia Borse Sito Ufficiale</a><a href="http://www.eurama.it/ReplicaHemresItalia/ [ http://www.eurama.it/ReplicaHemresItalia/ ] ">Hermes Birkin Kelly Bags Outlet</a><a href="http://www.eurama.it/ReplicaHemresItalia/ [ http://www.eurama.it/ReplicaHemresItalia/ ] ">ortafoglio Hermes Prezzo</a><a href="http://www.eurama.it/ReplicaHemresItalia/ [ http://www.eurama.it/ReplicaHemresItalia/ ] ">Migliore Hermes Cinture Online Sale</a>[url=http://snworks.com/products/hermesoutlet.php]Birkin [ http://snworks.com/products/hermesoutlet.php]Birkin ] Bag Replica[/url][url=http://snworks.com/products/hermesoutlet.php]Hermes [ http://snworks.com/products/hermesoutlet.php]Hermes ] Outlet[/url][url=http://snworks.com/products/hermesoutlet.php]Hermes [ http://snworks.com/products/hermesoutlet.php]Hermes ] Bags Outlet[/url][url=http://snworks.com/products/hermesoutlet.php]Hermes [ http://snworks.com/products/hermesoutlet.php]Hermes ] Handbags Outlet[/url][url=http://snworks.com/products/hermesoutlet.php]Hermes [ http://snworks.com/products/hermesoutlet.php]Hermes ] Birkin Outlet[/url][url=http://snworks.com/products/hermesoutlet.php]Hermes [ http://snworks.com/products/hermesoutlet.php]Hermes ] Outlet Store[/url][url=http://snworks.com/products/hermesoutlet.php]Hermes [ http://snworks.com/products/hermesoutlet.php]Hermes ] Online Outlet[/url][url=http://snworks.com/products/hermesoutlet.php]Cheap [ http://snworks.com/products/hermesoutlet.php]Cheap ] Hermes Bags[/url][url=http://snworks.com/products/hermesoutlet.php]Hermes [ http://snworks.com/products/hermesoutlet.php]Hermes ] Bags Replica[/url][url=http://snworks.com/products/hermesoutlet.php]Hermes [ http://snworks.com/products/hermesoutlet.php]Hermes ] Birkin Replica[/url][url=http://snworks.com/products/hermesoutlet.php]Hermes [ http://snworks.com/products/hermesoutlet.php]Hermes ] Birkin Bag Outlet[/url][url=http://snworks.com/products/hermesoutlet.php]Hermes [ http://snworks.com/products/hermesoutlet.php]Hermes ] Handbags[/url][url=http://snworks.com/products/hermesoutlet.php]Hermes [ http://snworks.com/products/hermesoutlet.php]Hermes ] Kelly[/url][url=http://snworks.com/products/hermesoutlet.php]Hermes [ http://snworks.com/products/hermesoutlet.php]Hermes ] Wallets[/url][url=http://snworks.com/products/hermesoutlet.php]Hermes [ http://snworks.com/products/hermesoutlet.php]Hermes ] Belts[/url][url=http://snworks.com/products/hermesoutlet.php]Hermes [ http://snworks.com/products/hermesoutlet.php]Hermes ] Evelyne[/url][url=http://snworks.com/products/hermesoutlet.php]Hermes [ http://snworks.com/products/hermesoutlet.php]Hermes ] Garden Party[/url]<a href="http://snworks.com/products/hermesoutlet.php [ http://snworks.com/products/hermesoutlet.php ] ">Birkin Bag Replica</a><a href="http://snworks.com/products/hermesoutlet.php [ http://snworks.com/products/hermesoutlet.php ] ">Hermes Outlet</a><a href="http://snworks.com/products/hermesoutlet.php [ http://snworks.com/products/hermesoutlet.php ] ">Hermes Bags Outlet</a><a href="http://snworks.com/products/hermesoutlet.php [ http://snworks.com/products/hermesoutlet.php ] ">Hermes Handbags Outlet</a><a href="http://snworks.com/products/hermesoutlet.php [ http://snworks.com/products/hermesoutlet.php ] ">Hermes Birkin Outlet</a><a href="http://snworks.com/products/hermesoutlet.php [ http://snworks.com/products/hermesoutlet.php ] ">Hermes Outlet Store</a><a href="http://snworks.com/products/hermesoutlet.php [ http://snworks.com/products/hermesoutlet.php ] ">Hermes Online Outlet</a><a href="http://snworks.com/products/hermesoutlet.php [ http://snworks.com/products/hermesoutlet.php ] ">Cheap Hermes Bags</a><a href="http://snworks.com/products/hermesoutlet.php [ http://snworks.com/products/hermesoutlet.php ] ">Hermes Bags Replica</a><a href="http://snworks.com/products/hermesoutlet.php [ http://snworks.com/products/hermesoutlet.php ] ">Hermes Birkin Replica</a><a href="http://snworks.com/products/hermesoutlet.php [ http://snworks.com/products/hermesoutlet.php ] ">Hermes Birkin Bag Outlet</a><a href="http://snworks.com/products/hermesoutlet.php [ http://snworks.com/products/hermesoutlet.php ] ">Hermes Handbags</a><a href="http://snworks.com/products/hermesoutlet.php [ http://snworks.com/products/hermesoutlet.php ] ">Hermes Kelly</a><a href="http://snworks.com/products/hermesoutlet.php [ http://snworks.com/products/hermesoutlet.php ] ">Hermes Wallets</a><a href="http://snworks.com/products/hermesoutlet.php [ http://snworks.com/products/hermesoutlet.php ] ">Hermes Belts</a><a href="http://snworks.com/products/hermesoutlet.php [ http://snworks.com/products/hermesoutlet.php ] ">Hermes Evelyne</a><a href="http://snworks.com/products/hermesoutlet.php [ http://snworks.com/products/hermesoutlet.php ] ">Hermes Garden Party</a> Hermes Handbags http://snworks.com/products/hermesoutlet.php [ http://snworks.com/products/hermesoutlet.php ]

  Hermes Handbags | 05.11.2016 09:47:23
оставить комментарий

CAPTCHA