Фотопроекти задля захисту довкілля

Фотографувати – це відкритися світлу і відкрити світ. Фотографія – це потужна енергія, яка може просто і швидко розтлумачити складні теми. А творчість фотографів світу може зрушити з місця пасивність політиків різних країн.

Авторське фото заввишки 10 метрів на Таймз Сквер в Нью-Йорку 24 жовтня

До Всесвітнього дня клімату було ініційовано грандіозний фотопроект. На Таймз Сквер  представили 350 фотографій з різних країн, надісланих на адресу ініціативи 350.org. (докладніше).

Ця ініціатива 350.org пригортає увагу звичайних людей до змін клімату, спричинених діяльністю людства. Команда ініціативи 350.org 24 жовтня в Міжнародний день змін клімату відвідала Штаб-квартиру ООН в Нью-Йорку і вручила 350 фотографій дипломатам і представникам різних країн. Докладніше про Міжнародний день дій задля клімату 24 жовтня 2009 року - на www.350.org.

Фотоконкурс "Вдягни зелене"

В Україні теж створено ініціативну групу 350, яка організувала фотопроект "Вдягни зелене". Конкурс ініційовано міжнародною організацією 350.org за підтримки WWF, та представництва ООН в Україні.
Мета конкурсу – додати  зеленого настрою в наші не завжди кольорові будні.

Фотоконкурс Фонду захисту дикої природи

WWF в України зараз проводить фотоконкурс ”Природа і людина”. Всі охочі можуть розмістити фото або проголосувати безпосередньо на сайті http://www.agi.net.ua/WWFCompetition/.

Проведіть екологічний фотоконкурс в своїй компанії або школі, де вчиться дитина

Зрозуміло, що ми в України, якщо не поїдемо до Північного полюсу, не зможемо зробити фотографію білого ведмедя, закривавленого від страждань і голоду на крижині площею кілька квадратних метрів, а не кілометрів, як раніше. До речі, саме така фотографія була серед найкращих у міжнародному фото конкурсі World Press Photo кілька років тому. Проте можливостей для фотографій про довкілля дуже багато і в Україні. Варто показувати не лише красу природи або сміттєзвалища. Треба показати і рішення, нові технології. Може, наприклад, хтось сфотографує вітроелектростанцію, майстерню екоторб або дитячі екологічні проекти?

Будь-який фотопроект про довкілля, на мою думку, варто робити, пам’ятаючи про ланцюжок: краса-проблема-рішення. А Ви, як гадаєте?

Автор: Аліна Севастюк, www.hearts.in.ua

Скачать: Файл для скачивания

Комментарии (0)

Ваш комментарий может быть первым.

оставить комментарий

CAPTCHA