Статті

Цитати про серце та життя (41)


Том ДеМарко. Deadline. Роман об управлении проектами Мы ищем таких руководителей, которые настолько хорошо подходят для своей работы, что могут менять мир вокруг себя и добиваться гармонии между этим миром и тем, что они делают вместе со своей командой.
Том ДеМарко. Deadline. Роман об управлении проектами "Нам кажется, что самое страшное - не знать чего-то. На самом деле гораздо хуже быть уверенным, что знаешь, когда на самом деле это не так".
Коханий (пісня) Зорі, як очі, дивляться скрізь на нас,
Серце не хоче, щоб промайнув цей час,
Хай в цю хвилину піснею лине
Понад землею радість моя.
Мистецтво - м'яка сила «Побутує такий вислів: «Коли говорять гармати – музи мовчать», Але не варто забувати, що культура – це м’яка сила. Ми маємо бути сильними у своєму добрі». Наталя Заболотна, генеральний директор "Мистецького Арсеналу", на відкритті вмтсавки "Український ландшафт: по той бік відчаю" (серпень 2014)
Наталя Заболотна «Побутує такий вислів: «Коли говорять гармати – музи мовчать», Але не варто забувати, що культура – це м’яка сила. Ми маємо бути сильними у своєму добрі». Наталя Заболотна, генеральний директор "Мистецького Арсеналу", на відкритті вмтсавки "Український ландшафт: по той бік відчаю" (серпень 2014)
36 - 40 з 41
Початок | Пред. | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 | Наст. | Кінец Всі