Статті

Цитати про серце та життя (41)


Стів Джобс (Apple, Виступ перед випускниками Stanford у 2005 р.) Ваш час обмежений, тому не гайте його на те, щоб жити чуже життя. Уникайте ловушку догми, яка говорить про життя, зважаючи на точки зору інших. Не дозволяйте галасу чужих поглядів заглушити ваш власний голос. І найголовніше -  майте сміливість йти за покликом свого серця і інтуіції. Вони певним чином вже знають, ким ви насправді хочете стати. Все решта - вторинне.
Наум Наталья Серце матері - це безодня, в якій завжди знайдеться прощення.
Марійка Бурмака, співачка «Розвиток благодійництва є справою важливою та шляхетною. Сьогодні вже ніхто не має сумнівів в тому, що доброчинна діяльність формує і соціальний капітал, і духовність, і певні економічні важелі розвитку суспільства. Звичайно, важливо зробити так, щоб благодійність мала у суспільстві високий статус, тобто щоб бути благодійником стало престижно. Тоді благодійність в Україні має всі шанси стати невід'ємною складовою соціально відповідального бізнесу, як це традиційно є в усьому світі».
Рерих Николай В известные часы жизни критика становится ненужной и вредной. Единственно плодоносным остается положительное действие. Да живет живущее!


Том ДеМарко. Deadline. Роман об управлении проектами Давайте знакомиться с людьми, а не с их резюме.
31 - 35 з 41
Початок | Пред. | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 | Наст. | Кінец Всі