Арт-проект "Відкриті серця" 18-22 квітня 2010 в галереї "ХудГраф"(Київ)

22 квітня – Міжнародний день Землі, який відзначається вже 40 років. Цій події присвячується екофотовиставка «Відкриті серця» фотохудожників Миколи Молдаванова та Аліни Севастюк-Молдаванової в київській галереї «ХудГраф». Ця виставка частина міжнародного арт-проекту «Відкриті серця», куратором якого є Мирослава Макаревич. На виставці можна було познайомитися з новим мультимедійним навчально-методичним комплексом «Зелений пакет», який ініційовано ОБСЄ в Україні. Це унікальний посібник щойно надруковано для середніх шкіл накладом 6500 примірників, які будуть безкоштовно розповсюджуватися по всій Україні. Дякуємо за підтримку нашого проекту галереї «ХудГраф» (бульвар Шевченка, 33, поверх 2, вхід – вільний).

«Фотографувати – відкрити світ і відкрити серце світлу», – вважає один з авторів арт-проекту «Відкриті серця» Аліна Севастюк-Молдаванова. Своєю виставкою організатори прагнуть показати красу світу та шлях дружнього ставлення до довкілля. Тому цю виставку «Відкриті серця» присвячено Міжнародному дню Землі, який відзначається 22 квітня. «Ми вирішили зробити свій внесок у захист Природи через Екологію краси, через світлини, які передають щиру закоханість у рідну Землю», – зазначає Мирослава Макаревич.

ОРГАНІЗАТОРИ АРТ-ПРОЕКТУ «ВІДКРИТІ СЕРЦЯ»

Микола Молдаванов – член Національної спілки фотохудожників України. Аліна Севастюк-Молдаванова – лідер робочої групи проекту ОБСЄ «Зелений пакет», голова групи з екології Глобального Договору ООН в Україні, Віце-президент Всеукраїнської ліги із зв’язків з громадськістю (http://pr-liga.org.ua/ ). Мирослава Макаревич – досвідчений та авторитетний журналіст, автор казок для дітей, член групи з екології Глобального Договору ООН від видавництва «Едіпресс Україна» ( http://www.edipresse.com.ua). Мирослава має досвід роботи на радіо (ВВС) та керівництва журналами міжнародних медіа компаній в ролі головного редактора.

Виставка «Відкриті серця» проходить за підтримки галереї «ХудГраф» (Київ) та проекту «Зелений пакет – Україна» ОБСЄ в Україні (http://www.greenpack.in.ua). Арт-проект «Відкриті серця» підтримує ініціативу «Прямуй на зелене» (Go Green) Глобального договору ООН в Україні (http://www.globalcompact.org.ua/ua ), а також Зелену толоку, яка відбудеться 24 квітня 2010 року в Києві у Сирецькому гаю об 11:00 – 14:00.

Виставку відвідали представники ОБСЄ, ООН, посольств, державних установ, громадських організацій, засобів масової інформації, бізнесу, освітніх установ, членів Національної спілки фотохудожників, відомих людей.

На відкритті екофотовиставки виступив заступник Головного лікаря Олександрівської лікарні, відомий кардіолог, експерт соціальної програми «Відкриті серця» Олексій Вадимович Башкірцев: «Для меня большая честь быть приглашенным на фотовыставку «Відкриті серця». Подобные мероприятия заставляют не просто задуматься, а осознать то, что экология помыслов и действий самого человека, куда важнее и ценнее, нежели принятие законопроектов и прочих нормативных документов по охране окружающей среды. Кто как не мы способен предотвратить наши же, губительные для Земли, действия? Только человек со своим «открытым сердцем» может раз и навсегда остановить разрушительную войну человека против окружающей среды. Данная фотовыставка – это и напоминание нам о том, что все в наших руках, это по истине уникальный арт-проект, объединяющий представителей разных стран. Благодаря подобным проектам экология перестает быть просто брендом и средством зарабатывания денег, она становиться неотъемлемой частью «морального кодекса» каждого жителя планеты Земля, ведь экологию в человеке нужно воспитать прививать, а не навязывать, что сейчас очень распространенное явление.».

На підтримку ідеї виставки висловився космонавт Леонід Костянтинович Каденюк, автор книги «Місія – космос», в якій він закликає нас дбати про довкілля:„Феномен Землі як особливої планети у Всесвіті, її унікальність і витончена краса аж ніяк не сумісні з військовою діяльністю людини. І саме там, на земній орбіті, особливо гостро розумієш безглуздість людських дій, які можуть зруйнувати цю красу неймовірними витратами на створення розміщення й збереження ядерної, хімічної, бактеріологічної зброї та інших видів самознищення людини, безпричинного існування військових блоків як формувань одних груп держав проти інших. Усе це сприймається як злочин людини проти себе, проти життя на Землі…”


ЗАВДАННЯ АРТ-ПРОЕКТУ

Завдяки міжнародному арт-проекту «Відкриті серця» творча група організаторів прагне виконати комплексні завдання:

• Культурно-естетичне: відвідання виставки «Відкриті серця» - це своєрідна «фототерапія» та шлях поширення здорового способу життя, дружнього для довкілля.

• Комунікаційне: виставка – місце спілкування, цікавого міжнародного обміну. Під час виставки відбуваються переговори про співпрацю в екологічних проектах. Під час проведення виставки 18-22 квітня для засобів масової інформації організуються інтерв’ю з фахівцями та відомими людьми. Контакт – Аліна Севастюк (Київстар 067-4628282, МТС 066-3546367).

• Просвітницьке: арт-проект не знає кордонів, він буде представлений в онлайн-галереї на порталі www.hearts.in.ua та подорожуватиме по різних країнах. Арт-проект не лише сприятиме позитивному іміджу України та міжнародній співпраці, а й надаватиме корисні поради про те, як звичайні люди можуть зберегти довкілля та здоров’я серця.

• Професійне: організатори прагнуть об'єднати ЗМІ, митців та організації, які зацікавлені в арт-проектах щодо сталого розвитку, захисту довкілля та здорового способу життя.


Багато цікавого дізнаються журналісти, громадські активісти, представники бізнесу, які ініціюють екологічні проекти, запроваджують концепцію «Зелений офіс». Виставка зацікавить як дорослих, так і дітей. Організатори арт-проекту «Відкриті серця» планують проведення виставок як в Україні, так і за кордоном. Графік та маршрут публікуватиметься на порталі www.hearts.in.ua.


Закликаємо відвідувачів виставки до здорового способу життя, життя без тютюнопаління. Тютюн є токсичним для довкілля і людини як частини природи.

Дякуємо галереї «ХудГраф», волонтерам, агенції «Варто», громадським організаціям та ЗМІ за активну підтримку соціальної програми «Відкриті серця» та екофотовиставки до Міжнародного дня Землі!

ОРГАНІЗАЦІЯ ФОТОВИСТАВОК "ВІДКРИТІ СЕРЦЯ" НА ЗАМОВЛЕННЯ
Представники державних, комерційних та громадських організацій можуть звертатися до організаторів щодо проведення екофотовиставки «Відкриті серця» під час заходів, в офісах, бізнес-центрах, галереях, готелях. Фотографії супроводжуються екопорадами українською та англійською мовами.

КОНТАКТ:
Аліна Севастюк – alinasevastyuk@ukr.net, (+380 67) 462 82 82. Докладніше: www.hearts.in.ua.
ДОВІДКА: - Соціальна програма «Відкриті серця» — родинна ініціатива Аліни Севастюк-Молдаванової та Миколи Молдаванова. Місія програми — у різних формах поширити культуру життя зі здоровим серцем і, таким чином, покращити якість життя в Україні. Здорове серце — це не лише наука, а й мистецтво жити, милосердно ставитися до себе та інших, піклуватися про довкілля і поширювати екостиль життя. Програма «Відкриті серця» включає 2 напрямки: портал www.hearts.in.ua та арт-проект.
ставитися до себе та інших,

- В Україні Міжнародний день Землі відзначається з 1992 року. Його історія почалася 22 квітня 1970 року, коли у Нью-Йорку студенти, школярі та їхні вчителі вперше організували національний День Землі. 1990 року День проголошено міжнародним. День Землі (http://denzemli.org.ua/ ) — це громадська ініціатива, до неї може приєднатися будь-хто та взяти участь у впорядкуванні та озелененні вулиць, різноманітних екологічних заходах. Докладніше про міжнародний досвід Дня Землі — http://www.earthday.org/

Новий комплекс «Зелений пакет»

про сталий розвиток та довкілля

Мультимедійний навчально-методичний комплекс «Зелений пакет», який зараз адаптовано до українських реалій за ініціативи та фінансової підтримки ОБСЄ в Україні, було розроблено Регіональним екологічним центром для Центральної та Східної Європи у співпраці із низкою болгарських, угорських, польських, російських і українських фахівців у галузі освіти і охорони довкілля.


Навчально-методичний комплекс «Зелений пакет» — частина екологічного освітнього проекту «Зелений пакет», розробку якого в Україні було підтримано Міністерством освіти і науки України за сприяння Координатора проектів Організації з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ) в Україні.

Посібник рекомендовано Міністерством освіти і науки України для використання у загальноосвітніх навчальних закладах України (Наказ Міністерства освіти і науки України від 07.12.2009 року № 1/11-9999). Наклад — 6500 примірників. Розповсюдження безкоштовне. Партнер з впровадження — Національний еколого0натуралістичний центр для учнівської молоді (http://www.nenc.gov.ua/ )

Комплекс «Зелений пакет» призначається, насамперед, для вчителів та учнів середніх загальноосвітніх навчальних закладів. Проте його можна використовувати також на інших рівнях освіти, під час проведення інформаційно-просвітницьких заходів щодо сталого розвитку та захисту довкілля, подій для преси, корпоративних екологічних заходів.

Унікальний комплекс «Зелений пакет» включає такі компоненти:
- Посібник для вчителя з урочними планами,
- еко-гра «Дилеми» (картки для гри та посібник для вчителя),

- відеоколекція,
- компакт-диск.

Тематика всіх компонентів комплексу «Зелений пакет» є однаковою і наскрізно присутня по таким п’яти розділам:
1) Екологічні компоненти — повітря, вода, ґрунт та біологічне різноманіття.
2) Зовнішні загрози — урбанізація, шум, відходи та хімікати.
3) Діяльність людини — енергетика, транспорт, промисловість, сільське господарство, лісове господарство та туризм.
4) Глобальні виклики — зміна клімату, руйнування озонового шару, підкислення, моря і океани.
5) Цінності — етика і культура споживання, здоров’я та довкілля, права громадян та відповідальність за Землю в майбутньому.

Кожній екологічній темі відповідає один або кілька урочних планів. Плани побудовані таким чином, щоб надати користувачам інформацію про основні поняття, відповідні предмети, необхідні матеріали, час і місце, цілі та методологію. У вступі до кожного урочного плану подано основну інформацію за темою, рекомендації щодо пошуку додаткової інформації у відповідному розділі на компакт-диску. Ці пункти формують основу планів уроку, мають орієнтовний, а не обов’язковий характер. Вони призначені для стимулювання уяви вчителя і створення завдань і подій, подібних до запропонованих в залежності від конкретних потреб та здібностей учнів.

В кожному урочному плані вчитель може знайти Завдання для учнів (інформацію, схеми, вправи), зробити з них копії та роздати перед початком уроку.

Наприкінці Посібника для вчителя подано таблицю, в якій узагальнено інформацію про всі теми, урочні плани та їхню відповідність шкільним дисциплінам, рекомендовані фільми з відеоколекції «Зеленого пакета». Таким чином, користувачі «Зеленого пакета» можуть проводити уроки та різні види позакласного навчання, користуючись порадами в Посібнику для вчителя, візуалізувати їх за допомогою матеріалів з відеоколекції, а також доповнити навчальний матеріал інформацією на компакт-диску або інформацією з рекомендованих Інтернет-сайтів.

Кожний урок має уніфіковану структуру. Плани проведення занять мають рекомендований, а не обов'язковий характер, щоб стимулювати уяву вчителя та творчий підхід. Вчитель може гнучко використовувати учбові плани, зважаючи на особливості та потреби конкретної групи.

Фактично, навчально-методичний комплекс «Зелений пакет» є «відкритим»: при потребі вчителі можуть розробити за його схемою власні урочні плани, доповнюючи та збагачуючи його. Окремі компоненти комплексу можна використовувати, в певній мірі, самостійно.

Важливо не лише в школі формувати цінності та розвивати нову модель поведінки учнів, але поширювати екологічне мислення вдома та в суспільстві, щоб для учнів це було не простим накопиченням знань за конкретними екологічними напрямками. Cаме тому учні з вчителями є, насамперед, партнерами в запровадженні різних заходів, обговоренні проблем, у рольових іграх та процесі прийняття рішень. Через вчителів і учнів головні послання посібника адресовано також членам кожної родини і всім членам суспільства, таким чином збільшується масштаб впливу проекту «Зелений пакет — Україна», який було ініційовано Координатором проектів ОБСЄ в Україні.

Докладніше про новий навчально-методичний комплекс «Зелений пакет»: www.greenpack.in.ua

Комментарии (24)

 • <a href="http://www.emanmoon.com/mackage-winter-coat-fur-jackets-mackagee [ http://www.emanmoon.com/mackage-winter-coat-fur-jackets-mackagee ] ">mackage winter coat fur jackets</a> <a href="http://www.mysiatravel.com/adidas-superstar-2-black-white-skow [ http://www.mysiatravel.com/adidas-superstar-2-black-white-skow ] ">adidas superstar 2 black white</a> <a href="http://www.pandoraboxhn.com/kansas-city-royals-blank-cream-exclusive-vintage-jersey-nflc [ http://www.pandoraboxhn.com/kansas-city-royals-blank-cream-exclusive-vintage-jersey-nflc ] ">kansas city royals blank cream exclusive vintage jersey</a> <a href="http://www.yourctt.com/grey-cam-newton-jersey-nflr [ http://www.yourctt.com/grey-cam-newton-jersey-nflr ] ">grey cam newton jersey</a> <a href="http://www.coccodesigns.com/ua-clutchfit-drive-low-on-feet-footb [ http://www.coccodesigns.com/ua-clutchfit-drive-low-on-feet-footb ] ">ua clutchfit drive low on feet</a> <a href="http://www.lucasdow.com/prada-loafers-red-green-pradaf [ http://www.lucasdow.com/prada-loafers-red-green-pradaf ] ">prada loafers red green</a> fitbodysoul http://www.fitbodysoul.com/ [ http://www.fitbodysoul.com/ ]

  fitbodysoul | 21.10.2018 04:35:01
 • <a href="http://www.aprancheta.com/hermes-belt-buckle-uk-beltr [ http://www.aprancheta.com/hermes-belt-buckle-uk-beltr ] ">hermes belt buckle uk</a> <a href="http://www.getleanlearn.com/mackage-handbag-factory-mackagee [ http://www.getleanlearn.com/mackage-handbag-factory-mackagee ] ">mackage handbag factory</a> <a href="http://www.hbshbuick.com/air-force-jordan-4-skow [ http://www.hbshbuick.com/air-force-jordan-4-skow ] ">air force jordan 4</a> <a href="http://www.hvactampafl.com/17-devin-funchess-jersey-place-nfld [ http://www.hvactampafl.com/17-devin-funchess-jersey-place-nfld ] ">17 devin funchess jersey place</a> <a href="http://www.zinmanlaw.com/calgary-flames-hockey-jersey-nflr [ http://www.zinmanlaw.com/calgary-flames-hockey-jersey-nflr ] ">calgary flames hockey jersey</a> <a href="http://www.cohenhypnosis.com/air-jordan-future-full-black-oreo-foota [ http://www.cohenhypnosis.com/air-jordan-future-full-black-oreo-foota ] ">air jordan future full black oreo</a> nartaky http://www.nartaky.com/ [ http://www.nartaky.com/ ]

  nartaky | 19.10.2018 12:37:04
 • <a href="http://www.allenchute.com/oakley-holbrook-wood-grain-sunglasses-sunglassesr [ http://www.allenchute.com/oakley-holbrook-wood-grain-sunglasses-sunglassesr ] ">oakley holbrook wood grain sunglasses</a> <a href="http://www.sellingmason.com/ralph-lauren-u.s.-polo-zones-polof [ http://www.sellingmason.com/ralph-lauren-u.s.-polo-zones-polof ] ">ralph lauren u.s. polo zones</a> <a href="http://www.taxhelpcentre.com/are-oakley-sunglasses-polarized-sunglassesr [ http://www.taxhelpcentre.com/are-oakley-sunglasses-polarized-sunglassesr ] ">are oakley sunglasses polarized</a> <a href="http://www.pugdogdev.com/hermes-navy-enamel-clic-h-bracelet-narrow-width-18mm-in-silver-jewelryr [ http://www.pugdogdev.com/hermes-navy-enamel-clic-h-bracelet-narrow-width-18mm-in-silver-jewelryr ] ">hermes navy enamel clic h bracelet narrow width 18mm in silver</a> <a href="http://www.hilverdatokyo.com/nike-lebron-14-gold-pink-shoesv [ http://www.hilverdatokyo.com/nike-lebron-14-gold-pink-shoesv ] ">nike lebron 14 gold pink</a> <a href="http://www.lafuette.com/mackage-ivory-coat-jackets-mackagea [ http://www.lafuette.com/mackage-ivory-coat-jackets-mackagea ] ">mackage ivory coat jackets</a> ubcfellowship http://www.ubcfellowship.com/ [ http://www.ubcfellowship.com/ ]

  ubcfellowship | 19.10.2018 12:25:49
 • <a href="http://www.haerinonghyup.com/tory-burch-riding-boots-size-10-toryburchr [ http://www.haerinonghyup.com/tory-burch-riding-boots-size-10-toryburchr ] ">tory burch riding boots size 10</a> <a href="http://www.burkkinc.com/jordan-9-blue-and-white-low-runningc [ http://www.burkkinc.com/jordan-9-blue-and-white-low-runningc ] ">jordan 9 blue and white low</a> <a href="http://www.magicstockdz.com/mackage-romane-coat-mackager [ http://www.magicstockdz.com/mackage-romane-coat-mackager ] ">mackage romane coat</a> <a href="http://www.soldthekayway.com/michael-kors-wallet-charger-update-mkb [ http://www.soldthekayway.com/michael-kors-wallet-charger-update-mkb ] ">michael kors wallet charger update</a> <a href="http://www.medsydobrasil.com/moncler-mens-jacket-selfridges-prices-monclerf [ http://www.medsydobrasil.com/moncler-mens-jacket-selfridges-prices-monclerf ] ">moncler mens jacket selfridges prices</a> <a href="http://www.schokostueck.com/oakley-mens-half-jacket-2.0-xl-sunglasses-sunglassesr [ http://www.schokostueck.com/oakley-mens-half-jacket-2.0-xl-sunglasses-sunglassesr ] ">oakley mens half jacket 2.0 xl sunglasses</a> newhousehelp http://www.newhousehelp.com/ [ http://www.newhousehelp.com/ ]

  newhousehelp | 19.10.2018 12:15:53
 • <a href="http://www.introtecint.com/prada-fairy-bag-authentic-pradar [ http://www.introtecint.com/prada-fairy-bag-authentic-pradar ] ">prada fairy bag authentic</a> <a href="http://www.alistauction.com/jordan-eclipse-1-skos [ http://www.alistauction.com/jordan-eclipse-1-skos ] ">jordan eclipse 1</a> <a href="http://www.cinderstorm.com/cincinnati-reds-47-johnny-cueto-gray-pullover-jersey-nflg [ http://www.cinderstorm.com/cincinnati-reds-47-johnny-cueto-gray-pullover-jersey-nflg ] ">cincinnati reds 47 johnny cueto gray pullover jersey</a> <a href="http://www.tioneo.com/nike-free-tr-fit-3-womens-red-blue-skoa [ http://www.tioneo.com/nike-free-tr-fit-3-womens-red-blue-skoa ] ">nike free tr fit 3 womens red blue</a> <a href="http://www.rlhomestaging.com/burberry-scarf-rose-scarfr [ http://www.rlhomestaging.com/burberry-scarf-rose-scarfr ] ">burberry scarf rose</a> <a href="http://www.cooealpin.com/kobe-10-grey-pink-sneakere [ http://www.cooealpin.com/kobe-10-grey-pink-sneakere ] ">kobe 10 grey pink</a> ecoforplanet http://www.ecoforplanet.com/ [ http://www.ecoforplanet.com/ ]

  ecoforplanet | 19.10.2018 11:52:15
 • <a href="http://www.favarte.com/tory-burch-jackson-riding-boots-toryburchr [ http://www.favarte.com/tory-burch-jackson-riding-boots-toryburchr ] ">tory burch jackson riding boots</a> <a href="http://www.tragemaus.com/silver-orange-mens-nike-dunk-low-shoes-runningd [ http://www.tragemaus.com/silver-orange-mens-nike-dunk-low-shoes-runningd ] ">silver orange mens nike dunk low shoes</a> <a href="http://www.treehousecats.com/mackage-plaid-coat-mackager [ http://www.treehousecats.com/mackage-plaid-coat-mackager ] ">mackage plaid coat</a> <a href="http://www.tikihutkit.com/michael-michael-kors-medium-selma-saffiano-satchel-pink-black-mka [ http://www.tikihutkit.com/michael-michael-kors-medium-selma-saffiano-satchel-pink-black-mka ] ">michael michael kors medium selma saffiano satchel pink black</a> <a href="http://www.allyoucankiss.com/moncler-vest-womens-black-monclerb [ http://www.allyoucankiss.com/moncler-vest-womens-black-monclerb ] ">moncler vest womens black</a> <a href="http://www.seonnagittens.com/ray-ban-rb2132-new-wayfarer-622-sunglassesr [ http://www.seonnagittens.com/ray-ban-rb2132-new-wayfarer-622-sunglassesr ] ">ray ban rb2132 new wayfarer 622</a> cliffsears http://www.cliffsears.com/ [ http://www.cliffsears.com/ ]

  cliffsears | 17.10.2018 17:28:24
 • <a href="http://www.xhlvwang.com/adidas-energy-boost-white-green-skos [ http://www.xhlvwang.com/adidas-energy-boost-white-green-skos ] ">adidas energy boost white green</a> <a href="http://www.apconcierge.com/nike-ravens-75-jonathan-ogden-purple-stitched-limited-rush-jersey-nfle [ http://www.apconcierge.com/nike-ravens-75-jonathan-ogden-purple-stitched-limited-rush-jersey-nfle ] ">nike ravens 75 jonathan ogden purple stitched limited rush jersey</a> <a href="http://www.ouaias.com/adidas-climacool-ride-iv-royal-blue-skoe [ http://www.ouaias.com/adidas-climacool-ride-iv-royal-blue-skoe ] ">adidas climacool ride iv royal blue</a> <a href="http://www.fitbodysoul.com/polo-ralph-lauren-reversible-scarf-scarfr [ http://www.fitbodysoul.com/polo-ralph-lauren-reversible-scarf-scarfr ] ">polo ralph lauren reversible scarf</a> <a href="http://www.bydecode.com/nike-shoes-2018-womens-purple-black-sneakerb [ http://www.bydecode.com/nike-shoes-2018-womens-purple-black-sneakerb ] ">nike shoes 2018 womens purple black</a> <a href="http://www.vindianescort.com/nike-air-zoom-pegasus-31-green-street-shoesd [ http://www.vindianescort.com/nike-air-zoom-pegasus-31-green-street-shoesd ] ">nike air zoom pegasus 31 green street</a> burkkinc http://www.burkkinc.com/ [ http://www.burkkinc.com/ ]

  burkkinc | 17.10.2018 17:20:55
 • <a href="http://www.betatheatre.com/red-julio-jones-womens-jersey-nfl-atlanta-falcons-11-elite-drift-fashion-jerseys-Pettit_uk [ http://www.betatheatre.com/red-julio-jones-womens-jersey-nfl-atlanta-falcons-11-elite-drift-fashion-jerseys-Pettit_uk ] ">red julio jones womens jersey nfl atlanta falcons 11 elite drift fashion jerseys</a>,<a href="http://www.betatheatre.com/youth-nike-san-francisco-49ers-32-kendall-hunter-limited-red-team-color-nfl-jersey-sale-Pettit_uk [ http://www.betatheatre.com/youth-nike-san-francisco-49ers-32-kendall-hunter-limited-red-team-color-nfl-jersey-sale-Pettit_uk ] ">youth nike san francisco 49ers 32 kendall hunter limited red team color nfl jersey sale</a>,<a href="http://www.betatheatre.com/oakland-athletics-37-brandon-moss-yellow-cool-base-mlb-jersey-Pettit_uk [ http://www.betatheatre.com/oakland-athletics-37-brandon-moss-yellow-cool-base-mlb-jersey-Pettit_uk ] ">oakland athletics 37 brandon moss yellow cool base mlb jersey</a>,<a href="http://www.betatheatre.com/dwan-edwards-jersey-buffalo-bills-98-women-limited-jersey-white-nike-nfl-jersey-sale-Pettit_uk [ http://www.betatheatre.com/dwan-edwards-jersey-buffalo-bills-98-women-limited-jersey-white-nike-nfl-jersey-sale-Pettit_uk ] ">dwan edwards jersey buffalo bills 98 women limited jersey white nike nfl jersey sale</a> red bull 10 sam white home soccer club jersey http://www.webabortion.com/red-bull-10-sam-white-home-soccer-club-jersey-Marseille_ca [ http://www.webabortion.com/red-bull-10-sam-white-home-soccer-club-jersey-Marseille_ca ]

  red bull 10 sam white home soccer club jersey | 30.09.2018 06:42:12
 • <a href="http://www.amaayalife.com/philadelphia-phillies-cap-black-jeans-Roma_es [ http://www.amaayalife.com/philadelphia-phillies-cap-black-jeans-Roma_es ] ">philadelphia phillies cap black jeans</a>,<a href="http://www.amaayalife.com/kansas-city-royals-hat-band-600-Roma_es [ http://www.amaayalife.com/kansas-city-royals-hat-band-600-Roma_es ] ">kansas city royals hat band 600</a>,<a href="http://www.amaayalife.com/detroit-lions-cuffed-knit-hat-youtube-Roma_es [ http://www.amaayalife.com/detroit-lions-cuffed-knit-hat-youtube-Roma_es ] ">detroit lions cuffed knit hat youtube</a>,<a href="http://www.amaayalife.com/knitted-newsboy-hat-pattern-free-patterns-Roma_es [ http://www.amaayalife.com/knitted-newsboy-hat-pattern-free-patterns-Roma_es ] ">knitted newsboy hat pattern free patterns</a> pittsburgh pirates hat blue jays http://www.cyclesoundusa.com/pittsburgh-pirates-hat-blue-jays-Raptors_dk [ http://www.cyclesoundusa.com/pittsburgh-pirates-hat-blue-jays-Raptors_dk ]

  pittsburgh pirates hat blue jays | 27.09.2018 18:07:46
 • <a href="http://www.kabarislam.net/nike-seahawks-12-fan-steel-blue-team-color-mens-stitched-nfl-limited-strobe-jersey-Nacho_no [ http://www.kabarislam.net/nike-seahawks-12-fan-steel-blue-team-color-mens-stitched-nfl-limited-strobe-jersey-Nacho_no ] ">nike seahawks 12 fan steel blue team color mens stitched nfl limited strobe jersey</a>,<a href="http://www.kabarislam.net/nike-cardinals-40-pat-tillman-whitepink-womens-stitched-nfl-limited-rush-fashion-jersey-Nacho_no [ http://www.kabarislam.net/nike-cardinals-40-pat-tillman-whitepink-womens-stitched-nfl-limited-rush-fashion-jersey-Nacho_no ] ">nike cardinals 40 pat tillman whitepink womens stitched nfl limited rush fashion jersey</a>,<a href="http://www.kabarislam.net/pittsburgh-penguins-pascal-dupuis-9-blue-authentic-jersey-sale-Nacho_no [ http://www.kabarislam.net/pittsburgh-penguins-pascal-dupuis-9-blue-authentic-jersey-sale-Nacho_no ] ">pittsburgh penguins pascal dupuis 9 blue authentic jersey sale</a>,<a href="http://www.kabarislam.net/nike-tampa-bay-buccaneers-83-vincent-jackson-2014-red-limited-kids-jersey-Nacho_no [ http://www.kabarislam.net/nike-tampa-bay-buccaneers-83-vincent-jackson-2014-red-limited-kids-jersey-Nacho_no ] ">nike tampa bay buccaneers 83 vincent jackson 2014 red limited kids jersey</a> elite zack martin womens throwback jersey dallas cowboys 70 alternate white nfl http://www.kabarislam.net/elite-zack-martin-womens-throwback-jersey-dallas-cowboys-70-alternate-white-nfl-Casemiro_es [ http://www.kabarislam.net/elite-zack-martin-womens-throwback-jersey-dallas-cowboys-70-alternate-white-nfl-Casemiro_es ]

  elite zack martin womens throwback jersey dallas cowboys 70 alternate white nfl | 10.09.2018 14:51:36
 • <a href="http://www.actrobots.net/new-york-yankees-cap-small-61-hatfree_de [ http://www.actrobots.net/new-york-yankees-cap-small-61-hatfree_de ] ">new york yankees cap small 61</a>  ,<a href="http://www.actrobots.net/how-to-knit-a-baby-hat-with-one-needle-zone-hatfree_de [ http://www.actrobots.net/how-to-knit-a-baby-hat-with-one-needle-zone-hatfree_de ] ">how to knit a baby hat with one needle zone</a> unisexe jordan 7 corail chaussures on vente http://www.elsabech.com/unisexe-jordan-7-corail-chaussures-on-vente-Argentina_fr [ http://www.elsabech.com/unisexe-jordan-7-corail-chaussures-on-vente-Argentina_fr ]

  unisexe jordan 7 corail chaussures on vente | 22.07.2018 06:32:46
 • <a href="http://www.coffeesystems.net/cheap-nike-air-flightposite-1-shoes-smart_en [ http://www.coffeesystems.net/cheap-nike-air-flightposite-1-shoes-smart_en ] ">cheap nike air flightposite 1 shoes</a>,<a href="http://www.coffeesystems.net/cheap-adidas-zx-850-flyknit-shoes-smart_en [ http://www.coffeesystems.net/cheap-adidas-zx-850-flyknit-shoes-smart_en ] ">cheap adidas zx 850 flyknit shoes</a>,<a href="http://www.sistemazienda.net/cheap-nike-kyrie-3- [ http://www.sistemazienda.net/cheap-nike-kyrie-3- ] (gs)-shoes-smart_en">cheap nike kyrie 3 (gs) shoes</a> cheap women air jordan 3 shoes http://www.futuread.net/cheap-women-air-jordan-3-shoes-tonight_en [ http://www.futuread.net/cheap-women-air-jordan-3-shoes-tonight_en ]

  cheap women air jordan 3 shoes | 20.07.2018 06:26:04
 • <a href="http://www.bagsviptrade.com/air-max-2017-triple-black-shoesv [ http://www.bagsviptrade.com/air-max-2017-triple-black-shoesv ] ">air max 2017 triple black</a> <a href="http://www.firmaeslestir.com/nike-internationalist-silber-rosa-shoesv [ http://www.firmaeslestir.com/nike-internationalist-silber-rosa-shoesv ] ">nike internationalist silber rosa</a> <a href="http://www.bagsviptrade.com/nike-kd-9-zoom-shoesv [ http://www.bagsviptrade.com/nike-kd-9-zoom-shoesv ] ">nike kd 9 zoom</a> <a href="http://www.carzuae.com/mens-nike-internationalist-black-gold-shoesv [ http://www.carzuae.com/mens-nike-internationalist-black-gold-shoesv ] ">mens nike internationalist black gold</a> <a href="http://www.frgans.com/adidas-porsche-design-driving-shoes-shoesv [ http://www.frgans.com/adidas-porsche-design-driving-shoes-shoesv ] ">adidas porsche design driving shoes</a> <a href="http://www.bigmuzik.com/nike-air-presto-white-and-pink-shoesv [ http://www.bigmuzik.com/nike-air-presto-white-and-pink-shoesv ] ">nike air presto white and pink</a> <a href="http://www.humanlytech.com/jual-sepatu-bola-nike-mercurial-superfly-kw-shoesv [ http://www.humanlytech.com/jual-sepatu-bola-nike-mercurial-superfly-kw-shoesv ] ">jual sepatu bola nike mercurial superfly kw</a> <a href="http://www.heroparcalari.com/adidas-ace-soccer-mens-white-grey-shoesv [ http://www.heroparcalari.com/adidas-ace-soccer-mens-white-grey-shoesv ] ">adidas ace soccer mens white grey</a> nike air max 95 silber http://www.asupsllc.com/nike-air-max-95-silber-shoesv [ http://www.asupsllc.com/nike-air-max-95-silber-shoesv ]

  nike air max 95 silber | 16.07.2018 11:31:29
 • <a href="http://www.artdope.com/adidas-zx-700-black-grey-shoesv [ http://www.artdope.com/adidas-zx-700-black-grey-shoesv ] ">adidas zx 700 black grey</a> <a href="http://www.folaukaveinga.com/nike-air-max-courtballistec-4.3-total-orange-shoesv [ http://www.folaukaveinga.com/nike-air-max-courtballistec-4.3-total-orange-shoesv ] ">nike air max courtballistec 4.3 total orange</a> <a href="http://www.aztradph.com/nike-flyknit-lunar-3-womens-pink-red-shoesv [ http://www.aztradph.com/nike-flyknit-lunar-3-womens-pink-red-shoesv ] ">nike flyknit lunar 3 womens pink red</a> <a href="http://www.ccwealthltd.com/nike-free-run-3-5.0-womens-yellow-grey-shoesv [ http://www.ccwealthltd.com/nike-free-run-3-5.0-womens-yellow-grey-shoesv ] ">nike free run 3 5.0 womens yellow grey</a> <a href="http://www.bangmurdock.com/nike-blazer-high-top-pastel-shoesv [ http://www.bangmurdock.com/nike-blazer-high-top-pastel-shoesv ] ">nike blazer high top pastel</a> <a href="http://www.btcheap.com/nike-free-trainer-5.0-hazard-shoesv [ http://www.btcheap.com/nike-free-trainer-5.0-hazard-shoesv ] ">nike free trainer 5.0 hazard</a> <a href="http://www.ayersrockapi.com/nike-soccer-boots-mercurial-superfly-4-fg-white-red-shoesv [ http://www.ayersrockapi.com/nike-soccer-boots-mercurial-superfly-4-fg-white-red-shoesv ] ">nike soccer boots mercurial superfly 4 fg white red</a> <a href="http://www.celeblesbians.com/nike-hyperdunk-2015-low-orange-silver-shoesv [ http://www.celeblesbians.com/nike-hyperdunk-2015-low-orange-silver-shoesv ] ">nike hyperdunk 2015 low orange silver</a> nike lunarglide 5 gyakusou http://www.armedics.com/nike-lunarglide-5-gyakusou-shoesv [ http://www.armedics.com/nike-lunarglide-5-gyakusou-shoesv ]

  nike lunarglide 5 gyakusou | 13.07.2018 10:42:15
 • <a href="http://www.elsabech.com/nike-dunk-high-noir-gris-chaussures-on-vente-Argentina_fr [ http://www.elsabech.com/nike-dunk-high-noir-gris-chaussures-on-vente-Argentina_fr ] ">nike dunk high noir gris chaussures on vente</a>  ,<a href="http://www.elsabech.com/nike-air-max-97-chaussures-pour-vente-Argentina_fr [ http://www.elsabech.com/nike-air-max-97-chaussures-pour-vente-Argentina_fr ] ">nike air max 97 chaussures pour vente</a> dallas cowboys knit hat with visor 2.0 http://www.georgebucur.com/dallas-cowboys-knit-hat-with-visor-2.0-hatfree_no [ http://www.georgebucur.com/dallas-cowboys-knit-hat-with-visor-2.0-hatfree_no ]

  dallas cowboys knit hat with visor 2.0 | 08.07.2018 18:18:16
 • <a href="http://www.sistemazienda.net/cheap-adidas-eqt-support-shoes-victory_en [ http://www.sistemazienda.net/cheap-adidas-eqt-support-shoes-victory_en ] ">cheap adidas eqt support shoes</a>,<a href="http://www.futuread.net/cheap-adidas-crazy-explosive-2017-shoes-victory_en [ http://www.futuread.net/cheap-adidas-crazy-explosive-2017-shoes-victory_en ] ">cheap adidas crazy explosive 2017 shoes</a>,<a href="http://www.coffeesystems.net/cheap-nike-lebron-soldier-9-shoes-victory_en [ http://www.coffeesystems.net/cheap-nike-lebron-soldier-9-shoes-victory_en ] ">cheap nike lebron soldier 9 shoes</a> cheap women nike air max shoes http://www.sistemazienda.net/cheap-women-nike-air-max-shoes-wanna_en [ http://www.sistemazienda.net/cheap-women-nike-air-max-shoes-wanna_en ]

  cheap women nike air max shoes | 08.07.2018 07:33:46
 • <a href="http://www.coffeesystems.net/cheap-nike-lebron-14-shoes-wanna_en [ http://www.coffeesystems.net/cheap-nike-lebron-14-shoes-wanna_en ] ">cheap nike lebron 14 shoes</a>,<a href="http://www.futuread.net/cheap-nike-air-huarache-city-low-shoes-wanna_en [ http://www.futuread.net/cheap-nike-air-huarache-city-low-shoes-wanna_en ] ">cheap nike air huarache city low shoes</a>,<a href="http://www.sistemazienda.net/cheap-jordan-son-of-mars-shoes-wanna_en [ http://www.sistemazienda.net/cheap-jordan-son-of-mars-shoes-wanna_en ] ">cheap jordan son of mars shoes</a> cheap air jordan horizon shoes http://www.coffeesystems.net/cheap-air-jordan-horizon-shoes-free_en [ http://www.coffeesystems.net/cheap-air-jordan-horizon-shoes-free_en ]

  cheap air jordan horizon shoes | 06.07.2018 10:31:13
 • <a href="http://www.coffeesystems.net/cheap-jordan-why-not-zer0.1-shoes-whosale_en [ http://www.coffeesystems.net/cheap-jordan-why-not-zer0.1-shoes-whosale_en ] ">cheap jordan why not zer0.1 shoes</a>,<a href="http://www.coffeesystems.net/cheap-air-jordan-10-shoes-whosale_en [ http://www.coffeesystems.net/cheap-air-jordan-10-shoes-whosale_en ] ">cheap air jordan 10 shoes</a>,<a href="http://www.sistemazienda.net/cheap-nike-air-foamposite-one-shoes-whosale_en [ http://www.sistemazienda.net/cheap-nike-air-foamposite-one-shoes-whosale_en ] ">cheap nike air foamposite one shoes</a> cheap women nike air max tn shoes http://www.futuread.net/cheap-women-nike-air-max-tn-shoes-tonight_en [ http://www.futuread.net/cheap-women-nike-air-max-tn-shoes-tonight_en ]

  cheap women nike air max tn shoes | 04.07.2018 20:54:00
 • <a href="http://www.coffeesystems.net/cheap-girls-nike-kobe-a.d.-shoes-smart_en [ http://www.coffeesystems.net/cheap-girls-nike-kobe-a.d.-shoes-smart_en ] ">cheap girls nike kobe a.d. shoes</a>,<a href="http://www.sistemazienda.net/cheap-nike-mercurial-superfly-iv-shoes-smart_en [ http://www.sistemazienda.net/cheap-nike-mercurial-superfly-iv-shoes-smart_en ] ">cheap nike mercurial superfly iv shoes</a>,<a href="http://www.coffeesystems.net/cheap-nike-air-huarache-shoes-smart_en [ http://www.coffeesystems.net/cheap-nike-air-huarache-shoes-smart_en ] ">cheap nike air huarache shoes</a> cheap women nike air max 95 shoes http://www.sistemazienda.net/cheap-women-nike-air-max-95-shoes-smart_en [ http://www.sistemazienda.net/cheap-women-nike-air-max-95-shoes-smart_en ]

  cheap women nike air max 95 shoes | 02.07.2018 10:33:49
 • <a href="http://www.actrobots.net/vintage-style-knit-hat-pattern-07338-hatfree_de [ http://www.actrobots.net/vintage-style-knit-hat-pattern-07338-hatfree_de ] ">vintage style knit hat pattern 07338</a>  ,<a href="http://www.actrobots.net/new-york-mets-pom-pom-hat-channels-hatfree_de [ http://www.actrobots.net/new-york-mets-pom-pom-hat-channels-hatfree_de ] ">new york mets pom pom hat channels</a> nike air max 91 classic edition http://www.robinknoche.com/nike-air-max-91-classic-edition-Bryant_dk [ http://www.robinknoche.com/nike-air-max-91-classic-edition-Bryant_dk ]

  nike air max 91 classic edition | 24.06.2018 00:28:42
 • <a href="http://www.gallofsta.com/womens-nike-bengals-27-dre-kirkpatrick-black-team-color-nfl-game-jersey-sports_en [ http://www.gallofsta.com/womens-nike-bengals-27-dre-kirkpatrick-black-team-color-nfl-game-jersey-sports_en ] ">womens nike bengals 27 dre kirkpatrick black team color nfl game jersey</a>,<a href="http://www.gallofsta.com/youth-seattle-seahawks-24-marshawn-lynch-green-stitched-nike-nfl-salute-to-service-elite-jersey-sports_en [ http://www.gallofsta.com/youth-seattle-seahawks-24-marshawn-lynch-green-stitched-nike-nfl-salute-to-service-elite-jersey-sports_en ] ">youth seattle seahawks 24 marshawn lynch green stitched nike nfl salute to service elite jersey</a>,<a href="http://www.gallofsta.com/athletics-37-brandon-moss-yellow-cool-base-stitched-baseball-jersey-sports_en [ http://www.gallofsta.com/athletics-37-brandon-moss-yellow-cool-base-stitched-baseball-jersey-sports_en ] ">athletics 37 brandon moss yellow cool base stitched baseball jersey</a> mens croatia 23 danijel subasic 2016 home soccer jersey http://www.leftcoastart.net/mens-croatia-23-danijel-subasic-2016-home-soccer-jersey-sports_de [ http://www.leftcoastart.net/mens-croatia-23-danijel-subasic-2016-home-soccer-jersey-sports_de ]

  mens croatia 23 danijel subasic 2016 home soccer jersey | 21.06.2018 11:39:23
 • <a href="http://www.cineaula.com/nike-air-span-ii-black-grey-shoes-on-sale-running_uk [ http://www.cineaula.com/nike-air-span-ii-black-grey-shoes-on-sale-running_uk ] ">nike air span ii black grey shoes on sale</a>,<a href="http://www.cineaula.com/adidas-zx888-white-silver-shoes-on-sale-running_uk [ http://www.cineaula.com/adidas-zx888-white-silver-shoes-on-sale-running_uk ] ">adidas zx888 white silver shoes on sale</a>,<a href="http://www.cineaula.com/adidas-x-15+-shoes-for-sale-running_uk [ http://www.cineaula.com/adidas-x-15+-shoes-for-sale-running_uk ] ">adidas x 15+ shoes for sale</a> nike new york jets 12 joe namath salute to service black limited jersey http://www.printpublic.net/nike-new-york-jets-12-joe-namath-salute-to-service-black-limited-jersey-worldcup_fr [ http://www.printpublic.net/nike-new-york-jets-12-joe-namath-salute-to-service-black-limited-jersey-worldcup_fr ]

  nike new york jets 12 joe namath salute to service black limited jersey | 19.06.2018 15:36:59
 • <a href="http://www.pricello.com/nike-dunk-orange-black-shoes_fr [ http://www.pricello.com/nike-dunk-orange-black-shoes_fr ] ">nike dunk orange black</a>,<a href="http://www.pricello.com/nike-air-max-2014-womens-black-and-pink-shoes_fr [ http://www.pricello.com/nike-air-max-2014-womens-black-and-pink-shoes_fr ] ">nike air max 2014 womens black and pink</a>,<a href="http://www.pricello.com/nike-air-max-zero-full-black-shoes_fr [ http://www.pricello.com/nike-air-max-zero-full-black-shoes_fr ] ">nike air max zero full black</a> [url=http://www.birgitsauter.com/hight-quality-nike-air-max-lebron-10- [ http://www.birgitsauter.com/hight-quality-nike-air-max-lebron-10- ] (x)-black-red-best-shoes_uk]hight quality nike air max lebron 10 (x) black red best[/url]

  hight quality nike air max lebron 10 (x) black red best | 31.05.2018 18:45:03
 • <a href="http://www.bancheebakers.com/nike-total-air-foamposite-max-royal-blue-white-shoesv [ http://www.bancheebakers.com/nike-total-air-foamposite-max-royal-blue-white-shoesv ] ">nike total air foamposite max royal blue white</a> <a href="http://www.bodhiwords.com/nike-air-max-lunar-90-br-hot-lava-shoesv [ http://www.bodhiwords.com/nike-air-max-lunar-90-br-hot-lava-shoesv ] ">nike air max lunar 90 br hot lava</a> <a href="http://www.awolfdesigns.com/nike-kobe-9-high-colorways-shoesv [ http://www.awolfdesigns.com/nike-kobe-9-high-colorways-shoesv ] ">nike kobe 9 high colorways</a> <a href="http://www.domebag.com/nike-air-flight-89-black-and-red-shoesv [ http://www.domebag.com/nike-air-flight-89-black-and-red-shoesv ] ">nike air flight 89 black and red</a> <a href="http://www.eobvas.com/nike-air-force-max-2013-area-72-for-sale-shoesv [ http://www.eobvas.com/nike-air-force-max-2013-area-72-for-sale-shoesv ] ">nike air force max 2013 area 72 for sale</a> <a href="http://www.darycheh.com/air-jordan-31-price-philippines-shoesv [ http://www.darycheh.com/air-jordan-31-price-philippines-shoesv ] ">air jordan 31 price philippines</a> <a href="http://www.danniewells.com/nike-air-max-uptempo-barkley-shoesv [ http://www.danniewells.com/nike-air-max-uptempo-barkley-shoesv ] ">nike air max uptempo barkley</a> <a href="http://www.filmkonulari.com/mens-nike-roshe-run-red-orange-shoesv [ http://www.filmkonulari.com/mens-nike-roshe-run-red-orange-shoesv ] ">mens nike roshe run red orange</a> adidas superstar w silver metallic s75125 http://www.advube.com/adidas-superstar-w-silver-metallic-s75125-shoesv [ http://www.advube.com/adidas-superstar-w-silver-metallic-s75125-shoesv ]

  adidas superstar w silver metallic s75125 | 30.05.2018 10:38:38
оставить комментарий

CAPTCHA