Статті

Цитати про серце та життя (41)

Цікаво про серце (29)


Мистецтво - м'яка сила «Побутує такий вислів: «Коли говорять гармати – музи мовчать», Але не варто забувати, що культура – це м’яка сила. Ми маємо бути сильними у своєму добрі». Наталя Заболотна, генеральний директор "Мистецького Арсеналу", на відкритті вмтсавки "Український ландшафт: по той бік відчаю" (серпень 2014)
Наталя Заболотна «Побутує такий вислів: «Коли говорять гармати – музи мовчать», Але не варто забувати, що культура – це м’яка сила. Ми маємо бути сильними у своєму добрі». Наталя Заболотна, генеральний директор "Мистецького Арсеналу", на відкритті вмтсавки "Український ландшафт: по той бік відчаю" (серпень 2014)
Філософія серця Юркевича Основні засади «філософії серця» Юркевич виклав у праці «Серце і його значення в духовному житті людини за вченням слова Божого», де розгортається цілісна філософсько-антропологічна концепція про серце як визначальну основу фізичного та духовного життя людини. Юркевич пропонує досить оригінальний і не типовий для його епохи погляд на людину як на конкретну індивідуальність, котрий аж ніяк не вписувався ні в матеріалістичні, ні в ідеалістичні антропологічні теорії того часу.

Що таке "кордоцентризм"? У вузькому значенні український кордоцентризм є теорією тотожності людської і духовної реальності.
Етимологія слова "серце" Слово "серце" має широке тлумачення, в ньому закодована певна культурна традиція. 
71 - 75 з 86
Початок | Пред. | 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 | Наст. | Кінец Всі