Середземноморська дієта: з чого почати?

Середземноморський феномен
Наукові дослідження стверджують, що жителі околиць Середземного моря найбільш здорові люди на планеті. Кожен з 20 регіонів Середземного моря має власну культуру та звичаї, а також кулінарні традиції.Але існують, звичайно ж, і спільні риси у всіх цих регіонах: це величезна популярність оливкової олії, вживання червоного вина, великої кількості овочів та фруктів, а також активний стиль життя. Всі ці фактори разом, помножені на сприятливі кліматичні умови створюють феномен средиземноморского здоров'я.

mediterranean_food_pyramid.jpgЩодня, щотижня або щомісяця?
Овочі та фрукти, зернові продукти, випічку, макарони та картоплю, горіхи, невелику кількість вина, молоко та молочні продукти слід вживати щодня. До того ж ніколи не забувайте про щоденні фізичні вправи. Курятину, яйця і дари моря достатньо споживати раз на тиждень, а червоне м'ясо не варто вживати частіше одного разу на місяць. Середземноморська дієта забезпечить організм усіма необхідними вітамінами, мінералами і антиоксидантами. Вуглеводи, білки і невелика кількість жиру, що міститься в ній допоможуть зберегти здоровим серце і продовжать тривалість життя. В основі традиційної середземноморської дієти стоять страви з овочів, фруктів, зернових, стручкових рослин, а також спеціально приготованих квасолі та горіхів. Обов'язковим є також використання оливкової олії. Докладніше - в середземноморській харчовій піраміді:

Другим важливим елементом є молочні продукти - сир або йогурт, надзвичайно популярні в басейні Середземного моря. Ну і, звичайно ж, вино! Практично кожну страву в Італії, Франції або Греції запивають вином найрізноманітніших сортів.

Джерело: Bonduelle
Комментарии (2)

  • <a href="http://www.zappilly.com/ [ http://www.zappilly.com/ ] ">zappilly</a>, <a href="http://www.xblrenegade.com/ [ http://www.xblrenegade.com/ ] ">xblrenegade</a>, [url=http://www.wellness4thebody.com/]wellness4thebody[/url [ http://www.wellness4thebody.com/]wellness4thebody[/url ] ]

    wellness4thebody | 24.04.2018 19:03:54
  • <a href="http://www.pitchtopeer.com/adidas-falcon-elite-mens-blue-shoesv [ http://www.pitchtopeer.com/adidas-falcon-elite-mens-blue-shoesv ] ">adidas falcon elite mens blue</a>,<a href="http://www.dozorep.com/adidas-zx-750-gray-grun-shoesv [ http://www.dozorep.com/adidas-zx-750-gray-grun-shoesv ] ">adidas zx 750 gray grun</a>,<a href="http://www.entescil.com/nike-lunar-force-1-hi-sneakerboot-shoesv [ http://www.entescil.com/nike-lunar-force-1-hi-sneakerboot-shoesv ] ">nike lunar force 1 hi sneakerboot</a>,<a href="http://www.onlinefiltre.com/nike-dunk-sky-hi-sneakerboot-wedge-shoesv [ http://www.onlinefiltre.com/nike-dunk-sky-hi-sneakerboot-wedge-shoesv ] ">nike dunk sky hi sneakerboot wedge</a>,<a href="http://www.lpersonal.com/nike-dunk-purple-red-shoesv [ http://www.lpersonal.com/nike-dunk-purple-red-shoesv ] ">nike dunk purple red</a>,<a href="http://www.boobooflow.com/nike-blazer-blue-navy-shoesv [ http://www.boobooflow.com/nike-blazer-blue-navy-shoesv ] ">nike blazer blue navy</a> housewashstl http://www.housewashstl.com/ [ http://www.housewashstl.com/ ]

    housewashstl | 24.04.2018 17:36:38
оставить комментарий

CAPTCHA