Рослинні олії: користь щодня

У кулінарії застосовується велика кількість рослинних олій. Рослинну олію виробляють з насіння олійних культур. З кожної культури видобувають свій вид олії, наприклад: соняшникову, кукурудзяну, оливкову, рапсову та ін.

Як повідомляє сайт www.oleina.ua, рослинні олії багаті фосфатидами (лецетином, що регулює вміст холестерину в організмі та сприяє накопиченню білків), стеринами (гальмують всмоктування холестерину з кишечнику), а також вітамінами групи E (токоферолами). Розглянемо найбільш відомі рослинні олії.

Найбільшу вітамінну цінність має соняшникова олія, яка є найпоширенішою та найпопулярнішою в Україні. Ще з початку 19 століття соняшникова олія стала національним продуктом. У дореволюційний час вершкове масло вживали лише на свята, а по буднях використовували рослинні олії (разом із соняшниковою ще і гірчичну, лляну, конопельну). Широкому розповсюдженню соняшникової олії сприяло її визнання церквою пісним продуктом. До речі, сучасні дієтологи цілком солідарні з церквою. Адже рослинні олії є найважливішими джерелами поліненасичених жирних кислот (лінолевої та ліноленової), що не синтезуються в організмі, а надходять тільки з їжею; вони регулюють важливі процеси життєдіяльності організму, і саме вони - кращі союзники в боротьбі з атеросклерозом, найчастішою причиною виникнення серцево-судинних захворювань і порушень мозкового кровообігу. Так що не лише для дієтотерапії, але й для нормального повсякденного харчування більше підійде соняшникова олія. Соняшникова олія - одна з найважливіших рослинних олій, що дістала велике народногосподарське значення. Вона використовується, як безпосередньо в їжу, але також і для виробництва маргарину, кулінарних жирів, у миловарінні і лакофарбовій промисловості. Соняшникова олія входить до складу різних медичних препаратів (так, наприклад, облепихова олія готується на основі соняшникової).


Арахісову олію одержують з плодів земляного горіха (арахісу). Нерафінована арахісова олія має червоно-коричневий колір, рафінована - солом'яно-жовтий. Використовують арахісову олію для смаження різних продуктів, для салатів, але особливо вона підходить до приготування запашного тіста.

Гірчичну олію добувають пресуванням насіння олійних сортів гірчиці - рослини родини хрестоцвітих. Колір олії жовтий, іноді з зеленуватим відтінком. Містить порівняно мало линолевої кислоти. Специфічний смак і інтенсивне забарвлення гірчичної олії обмежують можливість її застосування.

Кунжутну (сезамову) олію одержують з насіння кунжуту. Олія майже без запаху і з приємним смаком. Кунжутна олія - харчовий продукт, рівноцінний іншим рослинним оліям, однак в ній немає вітаміну А и мало вітаміну Е. Олія використовується в кондитерській, консервній та інших промисловостях, а також у технічних цілях.


Кукурудзяну олію одержують із зародків кукурудзи. За хімічним складом кукурудзяна олія подібна до соняшникової. Вона золотаво-жовтого кольору, прозора, без запаху. Ленолевої кислоти в ній до 50%. У продаж надходить тільки рафінована олія. Використовується в хлібопекарській промисловості, для приготування майонезів, для заправки салатів і смаження продуктів.


Лляна олія, одержувана з насіння льону, належить до швидковисихаючих олій. Ця здатність обумовлена високим вмістом ненасичених жирних кислот. Лляна олія має важливе технічне значення: з неї виробляються швидковисихаючі лаки, фарби й оліфу. Вона також вживається у їжу (рафінованою), використовується в медицині (наприклад, як основа для готування мазей).


Оливову (прованську) олію одержують пресуванням м'якоті оливок. Колір оливової олії - світло-жовтий із зеленуватим відтінком, смак і запах - приємні, проте специфічні. При температурі близько 0° градусів за Цельсієм олія застигає, при нагріванні розплавляється і стає прозорою. Оливова олія містить менше незамінних жирних кислот і вітаміну Е, ніж деякі інші рослинні олії, але добре впливає на травну систему організму. Олія набула широкого розповсюдження та відомості у Європі завдяки так званій "середземноморській дієті", суть якої полягає у зменшенні споживання тваринних жирів та їх заміні рослинними. Кращі сорти оливової олії одержують способом холодного віджиму (такі олії називають "extra vіrgіn"). У кулінарії таку олію застосовують як салатну та для готування різних страв при температурі не вище 180°С, тому що при більш високих температурах вона розкладається


Пальмову олію одержують з плодів олійної пальми. У м'якоті плоду міститься до 70% олії, багатої каротиноїдами та пальмітиновою кислотою. Вона жовтогарячого кольору і твердішає за температури нижче 30°С. Її застосовують для виробництва маргарину, мила та свічок


Рапсова олія, одержувана з насіння рапсу, дістала найбільше поширення в Західній і Центральній Європі, Китаї, Індії та Канаді. Рапсова олія вирізняється високим вмістом ерукової кислоти і тому вимагає обов'язкової рафінації. Її застосовують в основному в миловарній, текстильній, шкіряній промисловості, а також для виробництва оліф. Після рафінації і гідрогенізації використовується в маргариновій промисловості. Виробляється і для побутового вживання, але через свій специфічний смак, значно поступається соняшниковій.


Соєву олію одержують з бобів сої. У світовому виробництві рослинних олій вона займає головне місце. Вона має солом'яно-жовтий колір, характерний запах і смак. Соєву олію вживають у їжу і як сировину для виробництва маргарину. В їжу використовується тільки рафінованою. Цінним компонентом соєвої олії є лецетин. Цей вид рослинної олії найбільш розповсюджений у країнах Західної Європи, у США, Японії і Китаї. У Сполучених Штатах соєва олія займає майже 4/5 ринку олії. Соєва олія використовується так само, як і соняшникова.


У Середній Азії популярна бавовняна олія, яку одержують з насіння бавовнику. Нерафінована бавовняна олія - це рідина червоно-бурого кольору зі своєрідним запахом і гірким смаком; рафінована - солом'яно-жовта. У їжу застосовують тільки рафіновану олію, тому що нерафінована бавовняна олія містить отруйну речовину - госсіпол. Хімічний склад і властивості бавовняної олії залежать від сорту бавовнику, а також від району та умов його оброблення. Бавовняна олія використовується, в основному, для виробництва оліфи, а рафінованою - у їжу, для виробництва консервів, маргарину та кулінарних жирів.


До харчових олій належать також конопельна, кокосова, макова олії й олія какао та деякі інші олії.

Комментарии (1)

  • <a href="http://www.habertturk.com/nike-tiempo-legend-rot-f%C3%BCr-billig-Ronaldo_de [ http://www.habertturk.com/nike-tiempo-legend-rot-f%C3%BCr-billig-Ronaldo_de ] ">nike tiempo legend rot fur billig</a>,<a href="http://www.habertturk.com/nike-free-4.0-flyknit-rosa-f%C3%BCr-billig-Ronaldo_de [ http://www.habertturk.com/nike-free-4.0-flyknit-rosa-f%C3%BCr-billig-Ronaldo_de ] ">nike free 4.0 flyknit rosa fur billig</a>,<a href="http://www.habertturk.com/air-jordan-6-gs-gr%C3%BCn-f%C3%BCr-billig-Ronaldo_de [ http://www.habertturk.com/air-jordan-6-gs-gr%C3%BCn-f%C3%BCr-billig-Ronaldo_de ] ">air jordan 6 gs grun fur billig</a>,<a href="http://www.habertturk.com/adidas-herren-protator-x-ag-cleats-wei%C3%9F-f%C3%BCr-billig-Ronaldo_de [ http://www.habertturk.com/adidas-herren-protator-x-ag-cleats-wei%C3%9F-f%C3%BCr-billig-Ronaldo_de ] ">adidas herren protator x ag cleats wei? fur billig</a> nike air max 2018 price http://www.biracial.net/nike-air-max-2018-price-Thomas_no [ http://www.biracial.net/nike-air-max-2018-price-Thomas_no ]

    nike air max 2018 price | 14.09.2018 22:47:33
оставить комментарий

CAPTCHA